Перемикач мережа-генератор F&F PSA-440, 40A, 1-0-2
Модель:PSA-440
4-полюсний перемикач мережа-генератор, 1-0-2.
Модульні
мережево-агрегатні монтажні вимикачі реалізують програму комутації
1-0-2, завдяки якій можна, наприклад, підключити одну з двох вхідних
ліній до виходу, або повністю роз'єднати кола живлення.

| Характеристики: | |
| Напруга живлення | 230/400 В |
| Максимальний струм навантаження | [AC-21B/AC-22A] 40 A |
| Підключення | гвинтові клеми 10 мм² (жильні); гвинтові клеми 16 мм² (провід) |
| Кількість каналів | 4P |
| Розмір | 4 модуля (70 мм) |
| Діапазон робочих температур | -20÷50°C |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Виробник | F&F |


