Реле часу PO-415, затримка після виключення
Призначення: реле часу з відліком після вимкнення призначені для підтримування увімкненими електричних пристроїв протягом встановленого часу після вимкнення напруги керування. Наприклад: вентилятор у ванній кімнаті вмикається разом з освітленням. Після вимкнення освітлення реле підтримує роботу вентилятора протягом встановленого часу.
Дія: подача напруги керування S на реле викликає замикання контактів, що вмикають напругу R яка живить керований електропристрій. Після пропадання напруги керування реле підтримує напругу живлення керованого електропристрою протягом часу t встановленого потенціометром. По закінченню часу t пристрій буде вимкнений автоматично. Напруга керування S подана протягом часу t спричинить його відлік спочатку.

Схема підключення:

| Характеристики: | |
| Напруга живлення | 230 В AC |
| Максимальний струм навантаження AC-1 | 10 А |
| Конфігурація контактів | 1 на перемикання |
| Споживана потужність | 0,56 Вт |
| Підключення | Затискачі гвинтові 2,5 мм^2 |
| Режим роботи | затримка виключення |
| Часовий діапазон | Від 1 до 15 хв |
| Циклічна робота | НІ |
| Вхід керування | ТАК |
| Розмір | 1 модуль типу S (17,5 мм) |
| Монтаж | на DIN-рейку 35 мм |
| Діапазон робочих температур | Від -25°С до +50°С |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Виробник | F&F |
| Країна виробник | Польща |


