Автомати включення резервного живленняАвтоматичне включення резерву SZR-277, від однофазного генератора

Призначення: SZR-277 (для генераторів) призначений для контролю напруги в однофазній мережі живленн..

1 883.30 грн.

AVR-01-S контролер АВР для вводу резервного живлення

Призначення: пристрій управління резервним живленням AVR-01-S призначений для автоматичного..

4 986.12 грн.

SZR-278 контролер АВР для вводу резервного живлення

Контролер автоматичного перемикання резерву SZR-278 призначений для контролю параметрів і правильної..

5 172.60 грн.

Контролер АВР F&F SZR-279 для вводу резервного живлення

Для роботи в складі блоків: АВР 2.0; АВР 2.1; АВР 2.2; АВР 3.0; АВР 3.1ПризначенняПристрій управлін..

7 976.83 грн.

Читати опис

Автоматичний вмикач резервного живлення або АВР - пристрій, основне завдання якого переключити споживача з пошкодженого джерела живлення, що повністю вийшов з ладу, на працюючий (виступаючий резервним). Це дуже зручний, функціональний прилад, який дуже часто використовується на промислових об'єктах, офісних та складських приміщеннях та завоював популярність у побутовій експлуатації, що пояснюється безліччю переваг.


Як працює атематичне введення резерву


АВР – це безліч контактів, які визначають наявність чи відсутність електрики. У разі відсутності струму контакти сигналізують про це контролеру, після чого автоматично включається генератор. Виступає міні електростанцією. Коли напруга з'являється знову в мережі, двигун генератора зупиняється і споживання електроенергії знову здійснюється від основного джерела живлення.

Існує кілька варіантів даного обладнання:

Блок автоматичного введення резерву АВР з контакторами та кнопкою аварійного вимкнення, що є більш простим варіантом для керування користувачем.


Щит або шафа, оснащена аварійною кнопкою та приладами, що дають можливість вимірювати навантаження; аварійними індикаторами; важелями перемикання; тумблерами для ручного керування приладом. Це складніший і найдорожчий пристрій, що використовується найчастіше на підприємствах промислового призначення.


Купити автоматичне введення резерву за доступною вартістю

Якщо ви хочете забезпечити безперебійну роботу приладів на підприємстві чи вдома, краще придбати якісне та надійне обладнання, яким є блок АВР. Широкий модельний ряд цих товарів представлений в асортименті нашого інтернет-магазину. Ми пропонуємо придбати вироби перевірених брендів, як продукції яких встигли переконатися безліч наших покупців.

Крім того:

1. У нас діють знижки для постійних та оптових клієнтів, що дозволяє суттєво заощадити кошти на придбання установок для тривалого використання.

2. У команді інтернет-магазину працюють лише досвідчені консультанти, які допоможуть із вибором оптимальної моделі обладнання, щоб автоматика введення резерву максимально відповідала вашим індивідуальним потребам.

3. Ми реалізуємо продукцію за доступними розцінками, тому ви можете прямо зараз купити блок АВР, ціна якого порадує співвідношенням якості та функціоналу товару.