Блок живлення ZI-120-24V, 120Вт, 5А, 24В
Модель:ZI-120-24
Опис:
Призначення: для живлення електричних і електронних пристроїв в системах промислової автоматики та інформаційних мережах.
Дія: регулятор [Adjust] дозволяє регулювати вихідну напругу в межах 22 - 27 В. Світіння зеленого світлодіода [DC ОК] сигналізує про нормальний стан роботи. Світіння червоного світлодіода [Overload] сигналізує про перевантаження по струму, або підвищену напругу на виході. Блок живлення має внутрішній захист від короткого замикання, перенапруги, перевантаження по струму і температурний захист.
Таблиця порівняльних параметрів:
| Тип | Потужність, Вт |
Струм, А |
Рег. напруги виходу, В |
Справність, % |
Габаритні розміри, мм |
Маса, г |
| ZI-60-24 | 60 | 2,5 | 22-27 В | 84 | 135х50х90 | 485 |
| ZI-120-24 | 120 | 5,0 | 22-28 В | 87 | 135х75х90 | 630 |
| ZI-240-24 | 240 | 10,0 | 22-28 В | 86 | 135х110х90 | 1040 |
| Характеристики: | |
| Напруга живлення | 90-264 В / 120-370 В |
| Максимальний струм навантаження | 5 A |
| Напруга на виході | 24 В |
| Приєднання проводів | Затискачі гвинтові 2,5 мм^2 |
| Частота мережі живлення | 47-63 Гц |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Напруга пробою ізоляції | 3 кВ |
| Розмір | 130 mm x 75 mm x 90 mm |
| Монтаж | на DIN-рейку 35 мм |
| Діапазон робочих температур | Від -10°С до +70°С |
| Гарантія | 24 місяці |
| Виробник | F&F |
| Країна виробник | Польща |


