Реле струму пріоритетне F&F PR-614, для роботи з зовнішнім трансформатором
Робота з зовнішнім трансформатором струму з вторинною обмоткою до 5А, без трансформатору струму в комплекті.
Призначення: реле струму пріоритетної дії служить для контролю величини струму, який витрачається електроприймачами та керування ними у випадку, коли їх одночасна робота викликає перевантаження мережі живлення та спрацювання запобіжних пристроїв.
Принцип дії: потенціометром встановлюється значення порогу струму споживання в пріоритетному колі, при перевищенні якого реле вимикає непріоритетне електричне коло. Зниження струму споживання в пріоритетному колі нижче встановленого призводить до автоматичного ввімкнення непріоритетного кола.
Зауваження: для електричних кіл з реле пріоритетної дії слід застосовувати автоматичні запобіжники з таким часом спрацювання, щоб не було випередження реакції реле.
Зауваження: реле PR-614 пристосоване до роботи із зовнішнім трансформатором струму, первинна обмотка якого приєднана до пріоритетного кола, а до вторинної під`єднані вимірювальні контакти реле. Трансформатор необхідно підібрати з такими параметрами, щоб струм вторинної обмотки не перевищував 5 А.
Наприклад: для підключення споживача пріоритетного кола з максимальним струмом навантаження 140 А використаємо трансформатор струму з параметрами 150/5 А. Коефіцієнт трансформації складає 30:1. В такому випадку, при встановленні на шкалі реле значення 2 А, реле спрацює при дійсному щначенні струму 60 А (2х30=60 А).

| Характеристики: | |
| Напруга живлення | 220 В, 50 Гц |
| Максимальний струм навантаження | 16 А |
| Поріг спрацювання | 0,5 - 5 А |
| Споживана потужність | 0,4 Вт |
| Затримка виключення | 0,1 с |
| Затримка включення | 0,1 с |
| Витривалість контактів | 10^5 включень |
| Приєднання проводів | Затискачі гвинтові 2,5 мм^2 |
| Розмір | 1 модуль типу S (17,5 мм) |
| Монтаж | на DIN-рейку 35 мм |
| Діапазон робочих температур | Від -25°С до +50°С |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Виробник | F&F |



