Трифазний лічильник електроенергії LE-03MQ, Modbus RTU
Трифазний лічильник електроенергії, прямого підключення, двосторонній, чотири квадрантний, з аналізатором параметрів мережі, відповідно до директиви MID та з інтерфейсом RS-485 і протоколом зв'язоку Modbus RTU.
LE-03MQ - це статичний (електронний) калібрований лічильник електроенергії для однофазного або трифазного змінного струму. Використовується для індикації та реєстрації зібраної електроенергії і параметрів електромережі з можливістю віддаленого зчитування показань по провідній мережі стандарту Modbus RTU. Налаштування лічильника здійснюється через меню конфігурації, доступне з передньої панелі, і через комунікаційний порт відповідно до функцій програмування Modbus RTU.
Функції
* 3-фазний
* Двосторонній (4 квадранта)
* Пряме підключення до 100А
* Індикація kWh / kvar (отримано / віддано)
* Індикація параметрів мережі
* Сумісність з MID
* Протокол Modbus RTU
* Порт RS-485
* Імпульсний вихід SO
* Багатофункціональний ЖК-дисплей з підсвічуванням
* Захист за допомогою пароля

Схеми підключення
220V AC мережа однофазна 2-провідна
3х220 V+N мережа 3-фазна
3х400V мережа 3-фазна 3-провідна (без нуля)
| Характеристики: | |
| Клас безпеки | IP51 |
| Напруга живлення | 3×400 V+N |
| Струм мінімальний | 0,04 A |
| Струм максимальний | 100 A |
| Клас точності | B |
| Приєднання проводів | затискачі 25 mm² |
| Струм базовий | 5 A |
| Протокол зв'язку | MODBUS RTU |
| Порти | RS-485 |
| Вимірювана напруга L-L | 173÷500 V AC |
| Вимірювана напруга L-N | 100÷289 V AC |
| Розмір | 4,5 модулі (75мм) |
| Монтаж | DIN-рейка (35мм) |
| Діапазон робочих температур | -20÷55°C |
| Гарантія | 24 місяці |
| Виробник | F&F |
Рекомендовані товари
Ціна вказана за сервер MT-CPU-1 та базове програмне забезпечення LIC-MT-BСистема MeternetPRO&n..
27 997.20 грн.



