CZF Реле пропадання і асиметрії фаз
Модель:CZF
З встановленим порогом асиметрії напруг спрацьовування. Контакт 1NO. Реле пропадання фаз призначене для захисту електричного двигуна з живленням від трифазної мережі у випадку зникнення напруги принаймні на одній з фаз або асиметрії напруг між фазами.
| Характеристики: | |
| Напруга живлення | 3x400 В+N |
| Виконавчий елемент | реле |
| Максимальний струм навантаження | 10 А |
| Конфігурація контактів | 1 x NO/NC |
| Споживана потужність | 1,6 В |
| Підключення | ОМ 4×1 мм2; 2×0,75 мм2, л: 0,5 м |
| Затримка виключення | 4 с |
| Робота з генераторами | НІ |
| Контроль зникнення/перекосу фаз | ТАК |
| Контроль послідовності фаз | НІ |
| Контроль стану контактора | НІ |
| Гальванічна розвязка | ТАК |
| Асиметрія напруги | 45 В |
| Гістерезис напруги | 5 В |
| Індикація живлення | 3×СВІТЛОДІОД зелений |
| Розмір | 51×67×26 мм (± 1 мм) |
| Монтаж | на площин |
| Діапазон робочих температур | -25÷40°C |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Виробник | F&F |
| Країна виробник | Польща |


