Реле керування ролетами STR-3P, двокнопочне, 100-265 В AC

Модель:STR-3P
  • Реле керування ролетами STR-3P, двокнопочне, 100-265 В AC
  • Реле керування ролетами STR-3P, двокнопочне, 100-265 В AC
  • Реле керування ролетами STR-3P, двокнопочне, 100-265 В AC
  • Ціна з ПДВ: 941.65 грн.
  • Ціна без ПДВ: 784.71 грн.

Напруга живлення 100-265 В AC. Потужність навантаження 320 Вт. Монтаж в монтажну коробкудвокнопочне

Призначення
Призначений для керування ролетами (вгору-вниз) або іншими об'єктами (наприклад, воротами), які приводяться в рух однофазним електродвигуном змінного струму за допомогою моностабільний вимикачів (наприклад, імпульсних).

Принцип роботи
Реле може працювати як незалежний пристрій (призначене для відкриття / закриття однієї ролети), а також можливе об'єднання реле в групи, з можливістю централізованого керування декількома ролетами. Включення двигуна ролети відбувається шляхом подачі короткого сигналу «+» на один або кілька входів керування. Двигун включається на час, запрограмований користувачем, протягом якого можливий повний підйом або опускання ролети. При подачі живлення на реле загоряється зелений світлодіод LED U. Існує можливість зупинки запущеної ролети на рівні, обраному користувачем (неповне відкриття/закриття ролети).

Особливості
- Локальне і центральне керування;
- Може працювати як з однією, так і з двома локальними кнопками;
- Програмування часу роботи (руху) ролети.

Управління
Входи управління контролера поділені на дві групи: локальне управління та центральне управління.

Локальне управління: Залежно від способу підключення контролер може працювати в режимі однієї або двох локальних кнопок.

ДВІ ЛОКАЛЬНІ КНОПКИ: Кожен напрямок руху має власну локальну кнопку. Коротке натискання на кнопку (<0,5 с) призведе до початку руху ролети в заданому напрямку протягом запрограмованого часу. Якщо в момент натискання кнопки ролета вже рухається, то відбудеться її зупинка. 
Тривале натискання кнопки (>0,5 с) призводить до початку руху ролети в заданому напрямку на час, протягом якого буде натиснута кнопка (наприклад, функція забезпечує можливість регулювання нахилу ламелей).

ОДНА ЛОКАЛЬНА КНОПКА: Вхід локального управління Dół/Вниз підключений до лінії «+» (плюс) на постійній основі. До входу локального управління Gora/ Вгору / підключена кнопка, яка запускає ролету в одному або іншому напрямку. Коротке натискання на кнопку (<0,5 с) призведе до початку руху ролети в заданому напрямку протягом запрограмованого періоду. Якщо в момент натискання кнопки ролета вже рухається, то відбудеться її зупинка. Тривале натискання кнопки (>0,5 с) призводить до початку руху ролети в заданому напрямку на час, протягом якого буде натиснута кнопка. Кожне наступне натискання кнопки запустить ролету в напрямку, протилежному попередньому. УВАГА: Пам'ять напряму діє як відносно локального управління, так і відносно центрального управління. Наприклад, якщо контролер виконує команду «Центральний - Вгору», то наступне натискання локальної кнопки запустить ролету в напрямку вниз. УВАГА: Пам'ять напрямку не зберігається після відключення живлення. 

Центральне управління: Контролер завжди працює з двома входами центрального управління. Центральне управління забезпечує запуск ролет тільки в обраному напрямку. Зупинка ролети відбудеться тільки по закінченню запрограмованого часу, або після натискання будь-якої кнопки локального управління. Якщо в процесі виконання команди центрального управління буде виданий центральна команда про рух в протилежному напрямку, то спочатку ролета зупиниться, а потім через 1,5 с двигун почне працювати в протилежному напрямку. При центральному управлінні час підключення ролети може статися з запізненням (максимально на 1 с) - служить для мінімізації електричного імпульсу в мережі при одночасному включенні декількох контролерів  УВАГА: Кнопка «Центральний-Вниз» виконує додаткову функцію, яка забезпечує можливість блокування ролети в закритому положенні.  Якщо кнопка «Центральний - Вниз» буде натиснута і залишена в положенні ON, то контролер закриє ролету і не дозволить відкрити її до моменту відпускання кнопки «Центральний - Вниз» (в цьому випадку обслуговування інших входів буде заблоковано). Ця функція дозволяє заблокувати ролети в разі, наприклад: спрацьовування сигналізації, виявлення опадів у вигляді дощу (після установки додаткового датчика дощу STR-R) або занадто сильного вітру (після установки додаткового датчика вітру STR-W).

 

Характеристики:
Керуючий сигнал N
Напруга живлення 100÷265 В AC/DC
Виконавчий елемент реле
Контакти AC-1 / AC-3 8 А / 320
Споживана потужність режим очікування/робота 0,15 Вт/0,6 Вт
Підключення затискачі гвинтові 2,5 мм2
Центральне керування двоклавішне
Момент затягування 0,4 Нм
Час включення програмований від 1 с до 15 хвилин
Локальне керування одно-або двоклавішне
Підключення локального керування 2× DY 1 мм2 / l: 10 мм
Розмір Ø54 (48×43 мм), висота: 20 мм
Монтаж в коробку прихованого монтажу Ø60
Діапазон робочих температур -15 ÷ 50°C
Ступінь захисту IP20
Гарантія 24 місяці
Виробник F&F
Ви дивились раніше