Реле керування ролетами STR від F&F

Реле керування ролетами серії STRПризначення
Призначений для керування ролетами (вгору-вниз) або іншими об'єктами (наприклад, воротами), які приводяться в рух однофазним електродвигуном змінного струму за допомогою моностабільний вимикачів (наприклад, імпульсних).

Принцип роботи
Реле може працювати як незалежний пристрій (призначене для відкриття / закриття однієї ролети), а також можливе об'єднання реле в групи, з можливістю централізованого керування декількома ролетами. Включення двигуна ролети відбувається шляхом подачі короткого сигналу «+» на один або кілька входів керування. Двигун включається на час, запрограмований користувачем, протягом якого можливий повний підйом або опускання ролети. При подачі живлення на реле загоряється зелений світлодіод LED U. Існує можливість зупинки запущеної ролети на рівні, обраному користувачем (неповне відкриття/закриття ролети).

Особливості
- Локальне і центральне керування;
- Може працювати як з однією, так і з двома локальними кнопками;
- Програмування часу роботи (руху) ролети.

Управління
Входи управління контролера поділені на дві групи: локальне управління та центральне управління.

Локальне управління: Залежно від способу підключення контролер може працювати в режимі однієї або двох локальних кнопок.

ДВІ ЛОКАЛЬНІ КНОПКИ: Кожен напрямок руху має власну локальну кнопку. Коротке натискання на кнопку (<0,5 с) призведе до початку руху ролети в заданому напрямку протягом запрограмованого часу. Якщо в момент натискання кнопки ролета вже рухається, то відбудеться її зупинка. 
Тривале натискання кнопки (>0,5 с) призводить до початку руху ролети в заданому напрямку на час, протягом якого буде натиснута кнопка (наприклад, функція забезпечує можливість регулювання нахилу ламелей).

ОДНА ЛОКАЛЬНА КНОПКА: Вхід локального управління Dół/Вниз підключений до лінії «+» (плюс) на постійній основі. До входу локального управління Gora/ Вгору / підключена кнопка, яка запускає ролету в одному або іншому напрямку. Коротке натискання на кнопку (<0,5 с) призведе до початку руху ролети в заданому напрямку протягом запрограмованого періоду. Якщо в момент натискання кнопки ролета вже рухається, то відбудеться її зупинка. Тривале натискання кнопки (>0,5 с) призводить до початку руху ролети в заданому напрямку на час, протягом якого буде натиснута кнопка. Кожне наступне натискання кнопки запустить ролету в напрямку, протилежному попередньому. УВАГА: Пам'ять напряму діє як відносно локального управління, так і відносно центрального управління. Наприклад, якщо контролер виконує команду «Центральний - Вгору», то наступне натискання локальної кнопки запустить ролету в напрямку вниз. УВАГА: Пам'ять напрямку не зберігається після відключення живлення. 

Центральне управління: Контролер завжди працює з двома входами центрального управління. Центральне управління забезпечує запуск ролет тільки в обраному напрямку. Зупинка ролети відбудеться тільки по закінченню запрограмованого часу, або після натискання будь-якої кнопки локального управління. Якщо в процесі виконання команди центрального управління буде виданий центральна команда про рух в протилежному напрямку, то спочатку ролета зупиниться, а потім через 1,5 с двигун почне працювати в протилежному напрямку. При центральному управлінні час підключення ролети може статися з запізненням (максимально на 1 с) - служить для мінімізації електричного імпульсу в мережі при одночасному включенні декількох контролерів  УВАГА: Кнопка «Центральний-Вниз» виконує додаткову функцію, яка забезпечує можливість блокування ролети в закритому положенні.  Якщо кнопка «Центральний - Вниз» буде натиснута і залишена в положенні ON, то контролер закриє ролету і не дозволить відкрити її до моменту відпускання кнопки «Центральний - Вниз» (в цьому випадку обслуговування інших входів буде заблоковано). Ця функція дозволяє заблокувати ролети в разі, наприклад: спрацьовування сигналізації, виявлення опадів у вигляді дощу (після установки додаткового датчика дощу STR-R) або занадто сильного вітру (після установки додаткового датчика вітру STR-W).

Схема підключення:Приклад підключення:


Приклад розширеної системи управління:

Характеристики:STR-4D STR-4P STR-3D STR-3P

Напруга живлення 9-30 В DC 100÷265 В AC/DC

Керуючий сигнал + за допомогою проводу - N

Час включення програмований від 1 с. до 15 хвилин

Центральне управління двоклавішне

Локальне керування одно-або двоклавішне

Підключення локального керування затискачі гвинтові 2,5 мм2 2× DY 1 мм2 / l: 10 мм затискачі гвинтові 2,5 мм2 2× DY 1 мм2 / l: 10 мм

Управління спрацьовує рівнем
10÷27 В DC
10÷27 В DC

Розмір 1 модуль (18 мм) Ø54 (48×43 мм), висота: 25 мм 1 модуль (18 мм) Ø54 (48×43 мм), висота: 25 мм

Монтаж на din-рейці 35 мм в коробку прихованого монтажу Ø60 на din-рейці 35 мм в коробку прихованого монтажу Ø60

Діапазон робочих температур -15 ÷ 50°C

Ступінь захисту IP20

Гарантія 24 місяці

Країна виробник Польща

Виробник F&F


Рекомендовані товари

Реле керування ролетами STR-3D, двокнопочне, 100-265 В AC
Реле керування ролетами STR-3D, двокнопочне, 100-265 В AC

Напруга живлення 100-265 В AC. Потужність навантаження 320 Вт. Монтаж на DIN-рейку,  двокн..

983.83 грн.

Реле керування ролетами STR-3P, двокнопочне, 100-265 В AC
Реле керування ролетами STR-3P, двокнопочне, 100-265 В AC

Напруга живлення 100-265 В AC. Потужність навантаження 320 Вт. Монтаж в монтажну коробку, двокн..

941.65 грн.

Реле керування ролетами STR-4D, 9-30 В DC, двокнопочне
Реле керування ролетами STR-4D, 9-30 В DC, двокнопочне

Напруга живлення 9-30 В DC. Комутований струм 6А. Монтаж на DIN-рейку,  двокнопочнеПризнач..

1 051.54 грн.

Реле керування ролетами STR-4P, 9-30 В, двокнопочне
Реле керування ролетами STR-4P, 9-30 В, двокнопочне

Напруга живлення 9-30 В DC. Комутований струм 6А, двокнопочнеПризначенняПризначений д..

1 026.01 грн.