Автоматичний ввід резервного живлення SZR-277


Пристрій може працювати з двома окремими однофазними лініями, або другою лінією може бути однофазний генератор. SZR-277 має окреме внутрішнє реле для подачі напруги для запуску генератора. Для правильної роботи генератор повинен мати функцію автоматичного старту для можливості керування через контакти 11-12 пристрою SZR-277. Також для автоматичної роботи з генератором пристрій повинен бути забезпечений акумулятором 12V, 1,2Ah, для підтримки живлення в момент пропадання напруги живлення від основної лінії та подачі напруги на генератор. SZR-277 заряджає підключений зовнішній акумулятор в момент наявності напруги від однієї з вхідних ліній.


Основні функції SZR-277:

- контроль напруги в мережі живлення;
- захист підключеного обладнання від надто високого або низького рівня напруги;
- контроль контактів реле та захист від можливого короткого замикання генератора з мережею живлення;
- контроль запуску генератора;
- аварійний, зовнішній вимикач;
- резервне живлення SZR-277 від акумулятора з можливістю пізарядки.
Процес запуска генератора у випадку невідповідних параметрів основної мережі живлення відбувається згідно з наступною схемою: 15 с. після відключення основної лінії
замкнуться контакти 11-12, сигнал на запуск генератора. Далі протягом часу Tk пристрій SZR-277 очікує на запуск генератора і стабілізацію напруги генератора. У випадку правильного запуску контакти 3-9 залишаються замкненими та живлення від генератора підключено до навантаження. Якщо запуск генератора не відбувся, то генератор залишається вимкненим на час 3ˣTk, після чого відбудеться наступна спроба запуску. Після чотирьох невдалих спроб запуску енератора SZR-277 блокує наступні спроби запуску для захисту від розрядження акумулятора.


Після відключення живлення навантаження від генератора його робота підтримується протягом часу 3ˣTk, після чого генератор виключається (розмикання контактів 11-12).
Акумулятор підключений до клеми 4 використовується для живлення SZR-277, коли немає основного живлення а генератор ще не запущено.

В інших випадках SZR-277 живиться від основної лінії мережі живлення або від генератора. Якщо напруга на основній лінії мережі живлення відповідає допустимим параметрам, то вона використовується для підзарядки підключеного акумулятора.

Рекомендовані товари

Автоматичне включення резерву SZR-277, від однофазного генератора
Автоматичне включення резерву SZR-277, від однофазного генератора

Призначення: SZR-277 (для генераторів) призначений для контролю напруги в однофазній мережі живленн..

1 883.30 грн.