Автоматичне включення резерву SZR-277, від однофазного генератора
Призначення: SZR-277 (для генераторів) призначений для контролю напруги в однофазній мережі живлення та перемикання споживачів на резервний вхід від генератора, при виході напруги з мережі за встановлені межі.
Принцип дії: якщо напруга в мережі в допустимих межах, навантаження через закриті контакти 2-7 підключено до мережі. При виході напруги за встановлені межі, контакти 2-7 розмикаються, навантаження відключається. Через 15 секунд замикаються контакти 11-12 і реле подає сигнал на запуск генератора. Після виходу його в робочий режим (напруга генератора стабільна і знаходиться в допустимих межах) контакти 3-9 замикаються, і навантаження підключається до генератора. При відновленні напруги в мережі через 10 секунд контакти 3-9 розмикаються, через 0,3 секунди замикаються контакти 2-7 і навантаження підключається до мережі живлення.
Відмінності
- робота з генераторними установками;
- регульований верхній поріг переключення.
- регульований час перемикання;
Функціональні можливості
- контроль верхнього та нижнього допустимих величин напруги;
- захист навантаження від зниження і підвищеної напруги;
- контроль включення навантаження, захист від «зустрічної» напруги;
- формування сигналу запуску генератора;
- контроль запуска генератора;
- аварійне відключення навантаження зовнішнім сигналом;
- робота від зовнішньої акумуляторної батареї та її підтримка в робочому стані.
| Характеристики: | |
| Напруга живлення | 230 В АС |
| Максимальний струм навантаження AC-1 | 16 А |
| Автоматичний запуск генератора | ТАК |
| Кількість контрольованих вводів | 2 |
| Максимальний струм котушки контактора | 3х3 А, АС-15 / 250 В |
| Монтаж | на DIN- рейку 35 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Виробник | F&F |
| Країна виробник | Польща |





