Модуль F&F FW-BYPASS-NN
Модель:FW-BYPASS-NN
Опис
Для роботи з багатофункціональними реле серії FW -...- NN
Призначення
Пристрій використовується для усунення ефекту легкого світіння світлодіодних ламп при вимкненому реле. Він встановлюється поряд з освітлювальним приладом, паралельно керованій лампочці. Призначений для роботи лише з пристроями серії FW -...- NN. Застосовується тільки при роботі зі світлодіодними лампами застарілог типу.
- Дозволяє системі працювати зі старими типами світлодіодних ламп;
- Компактний розмір дозволяє встановлювати безпосередньо біля освітлювального приладу.

| Характеристики: | |
| Напруга живлення | 220 В АС |
| Підключення | 2×LY 0,75 мм² |
| Розмір | 12×26×11,5 мм |
| Діапазон робочих температур | -25 ÷ 50°C |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Виробник | F&F |
| Країна виробник | Польща |


