Сутінкове реле AWZ 16А

Модель:AWZ
  • Сутінкове реле AWZ 16А
  • Сутінкове реле AWZ 16А
  • Сутінкове реле AWZ 16А
  • Ціна з ПДВ: 703.37 грн.
  • Ціна без ПДВ: 586.14 грн.

Призначення: cутінкове реле AWZ призначене для автоматичного ввімкнення освітлення на вулицях та площах, вітрин магазинів, реклам, тощо, в сутінках і вимкнення такого освітлення на світанку.
Сутінкове реле монтується до основи за допомогою двох шурупів. Кришка з герметизуючою силіконовою прокладкою прикручується до корпусу чотирма шурупами. Отвір для вводу кабелю в корпус реле обладнаний герметизуючою гумовою прокладкою.

Дія: реле треба розташувати в місці, де є постійний доступ природнього світла, яке зміною своєї інтенсивності буде вмикати і вимикати освітлення. Момент вмикання освітлення користувач може встановити потенціометром. Оберт в сторону "місяця" – ввімкнення освітлення при меншій інтенсивності природнього світла, оберт в сторону "сонечка" – при більшій. Реле обладнано системою затримки ввімкнення і вимкнення освітлення, таким чином він знешкоджує вплив перешкод (наприклад, атмосферних розрядів) на роботу реле.

*Існує можливість виготовити сутінкові реле під замовлення для інших рівнів напруги, ніж подані в технічних характеристиках (24 В, 48 В, 110 В тощо).


 asv

Схема підключення

Схема підключення додаткового реле для навантажень, сумарний струм споживання яких перевищує максимальний струм контактів реле для сутінкового реле.

Характеристики:
Напруга живлення 220 В АС
Максимальний струм навантаження AC-1 16 А
Поріг спрацювання 2 – 1000 лк
Гістерезис 15 Lx
Затримка спрацювання включення 10 с.
Затримка спрацювання відключення 20 с.
Датчик Вбудований
Споживана потужність 0,8 Вт
Підключення Затискачі гвинтові 2,5 мм²
Діапазон робочих температур -25 ÷ +50 °C
Ступінь захисту IP65
Гарантія 24 місяці
Виробник F&F
Країна виробник Польща
Ви дивились раніше