Іпмульсне реле BIS-404, дві секції, 220В, 2х5 А
Модель:BIS-404
Призначення: дві секції керування дають можливість вмикати у відповідній послідовності два електричних кола з кількох різних точок за допомогою паралельно під`єднаних однопозиційних вимикачів кола керування.
Дія: переключення реле в кожний наступний стан циклу відбувається після чергового електричного імпульсу, що надходить з кола керування.
Стан контактів реле при натисканні на вимикач: |
|
1. |
Ввімкнена тільки секція R1 |
2. |
Ввімкнена тільки секція R2 |
3. |
Ввімкнена секція R1 та R2 |
4. |
Вимкнена секція R1 та R2 |
Схема підключення:

Додаткова інформація:

Приклад керування секціями освітлення R1 та R2 з довільної точки приміщення

| Характеристики: | |
| Напруга живлення | 165÷265 В AC |
| Максимальний струм навантаження AC-1 | 2х5 А |
| Гальванічна розв'язка контактів | НІ |
| Захист від пускових струмів | НІ |
| Затримка спрацювання включення | 0,1 – 0,2 с |
| Споживана потужність | 0,56 Вт |
| Підключення | затискачі гвинтові 2,5 мм2 |
| Затримка виключення | НІ |
| Затримка включення | НІ |
| Робота з вимикачами з підсвіткою | ТАК |
| Центральне керування | НІ |
| Пам'ять стану контактів | НІ |
| Струм керуючого імпульсу | 1 мА |
| Кількість каналів | 2 |
| Радіокерування | НІ |
| Розмір | Ø54 (48×43 мм), висота: 20 мм |
| Монтаж | В монтажній коробці Ø60 мм |
| Діапазон робочих температур | Від -25°С до +50°С |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Виробник | F&F |
| Країна виробник | Польща |


