Обмежувач потужності OM-630-2, трифазний, 50+ кВт

Модель:OM-630-2
  • Обмежувач потужності OM-630-2, трифазний, 50+ кВт
  • Ціна: 3 397.34 грн.

Багатофункційний, призначений для роботи з зовнішніми трансформаторами струму для обмеження потужності більше 50 кВт. Контакт 1NO/NC, 16 А.

Призначення: обмежувач потужності OM-630-2 трифазний, багатофункційний, для роботи з трансформаторами струму з навантаженням більше ніж 50 кВт, призначений для безперервного контролю споживаної від мережі живлення потужності і відключення навантаження при перевищенні її понад встановленого значення та захисту електричних кіл живлення від короткого замикання. Обмежувач захищає так само споживачів електроенергії (навантаження) від перепадів напруги, що виникають в 3-х фазних мережах при обриві нульового проводу.

Сфера застосування
Застосовується для обмеження споживання електроенергії, а також захисту від перевантаження в системах управління, релейного та автоматичного захисту у сфері енергетики.

Особливості
- призначений для роботи із зовнішніми трансформаторами струму;
- відключення навантаження (споживача) при обриві нульового проводу;
- захист від підвищення та зниження напруги в мережі живлення;
- захист від перевантаження та короткого замикання;
- вибір варіанта визначення значення потужності, що відключається: сумарно або сумарно, з обмеженням потужності в будь-якій з фаз на рівні 2/5P.

Принцип роботи
Обмежувач контролює величину напруги та величину споживаного струму навантаження, обчислює значення споживаної потужності окремо в кожній фазі та обробляє ці значення відповідно до обраного алгоритму роботи. При підвищенні значення потужності понад встановлене значення навантаження відключається від мережі на встановлений час. Після цього часу вона автоматично підключається до мережі живлення. Навантаження підключається до мережі живлення через трифазний контактор або автоматичний вимикач з приводом мотором, яким керує виконавче реле обмежувача. Потужність, час відключення при перевантаженні та час повторного увімкнення встановлюється перемикачами на передній панелі.

 

Напруга живлення
Напруга живлення 3х(150-380 В~) + N
Діапазон струму
Максимальний струм навантаження 2х8 А
Діапазон температур
Діапазон робочих температур Від -25°С до +50°С
Характеристики
Затримка вимкнення Від 1 до 240 с
Затримка включення Від 2 до 3600 с
Діаметр наскрізних отворів 12,5 мм
Діапазон контрольованої потужності від 50 кВт (вимірювання через зовн. трансформатори)
Дискретність встановлення потужності Грубо 5 кВт
Похибка вимірювання Напруги в діапазоні 50 - 300 В не більше 2%
Монтаж пристрою на DIN-рейку 35 мм
Габаритні розміри 6 модулів типу S (105 мм)
Ви дивились раніше