Розширення кількості входів та виходів ES-DIO-1М, MODBUS RTU

Модель:ES-DIO-1М
  • Розширення кількості входів та виходів ES-DIO-1М, MODBUS RTU

Призначення: пристрій збору та передачі даних ForthLogic ES-DIO-1M призначений для розширення кількості унітарних входів та виходів програмованих логічних контролерів. Інформаційний обмін з пристроєм здійснюється по послідовному інтерфейсу RS485 згідно протоколу MODBUS RTU.

Дія: ES-DIO-1M обладнано шістьома універсальними контактами. Кожний контакт, в залежності від потреб, може розглядатися як вхід для сигналів типу "сухий контакт" відносно мінуса напруги живлення або як вихід типу "відкритий колектор", який комутує мінус напруги живлення. В ES-DIO-1M реалізовано технологію локальної пам'яті, яка полягає в тому, що довільний вихід можна запрограмувати в довільний стан, який буде автоматично активовано при подачі живлення на ES-DIO-1M навіть за відсутності інформаційного обміну по послідовному інтерфейсу. Цей стан називається локальним станом вихідного контакту, на відміну від поточного стану, який може змінюватись динамічно в процесі інформаційного обміну з контролером. Нові локальні та поточні значення виходів а також стан входів та виходів можна встановити або прочитати по послідовному інтерфейсу RS485 за допомогою протоколу MODBUS RTU. Більшість параметрів обміну є фіксованими за виключенням власної мережевої адреси - її можна встановити за допомогою багатопозиційного перемикача схованого під передньою панеллю. ES-DIO-1M обладнано двома світлодіодами розташованими на передній панелі, які відображають наступну інформацію: зелений - наявність напруги живлення; жовтий - вдалий обмін по протоколу MODBUS RTU.

* Кожний контакт, в залежності від потреб, може розглядатися як вхід для сигналів типу "сухий контакт" (відносно мінуса напруги живлення) або як вихід типу "відкритий колектор" (який комутує мінус напруги живлення) при умові не перевищення максимально допустимих характеристик входу та виходу.

 Схема підключення:

es_dio_1m.jpg

Напруга живлення
Напруга живлення 9 - 30 В
Діапазон температур
Діапазон робочих температур Від -20°С до +50°С
Характеристики
Імпульс напруги 200 мА
Кількість аналогових входів 6
Максимальне допустиме напруження на виході 50 В
Максимальний опір на вході 4700 Ом
Максимальний робочий струм виходу 100 мА
Максимальний споживаний струм 25 мА
Параметри протоколу 9600 біт / сек, 8 біт даних 2 стоп-біта, без біта парності
Послідовний інтерфейс RS485
Протокол MODBUS RTU
Габаритні розміри 1 модуль типу S (17,5 мм)
Ви дивились раніше