Лінійний індикатор напруги WN-723 трифазний
Модель:WN-723
Призначення: контрольний індикатор WN-723 призначений для візуальної сигналізації наявності напруги в трифазній мережі.
| Характеристики: | |
| Напруга живлення | 3х380 В ~ + N |
| Споживана потужність | 0,8 Вт |
| Точність вимірювань | 2,5 В |
| Діапазон вимірювань | 205 - 245 В |
| Приєднання проводів | Затискачі гвинтові 2,5 мм^2 |
| Розмір | 2 модулі типу S (35 мм) |
| Монтаж | на DIN-рейку 35 мм |
| Діапазон робочих температур | Від -25°С до +50°С |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Виробник | F&F |


