Датчик руху F&F DR-09B-IP65, функція датчик присутності
Призначення: Датчик руху та датчик присутності використовуються для автоматичного, тимчасового включення освітлення у разі появи або присутності особи чи іншого об'єкта в таких місцях, як коридори, внутрішні двори, під'їзні шляхи, гаражі тощо.
Принцип дії: Датчик виявляє джерела інфрачервоного випромінювання. Аналізуються такі параметри, як: розмір об`єкта, кількість випромінювання тепла та швидкість руху між окремими секторами виявлення. Рух у зоні дії автоматично включає освітлення. З моменту включення, безперервний рух призводить до збільшення проміжку часу освітлення. Відсутність руху в зоні дії призводить до вимкнення освітлення через встановлений проміжок часу. При відновленні руху в зоні дії датчика освітлення ввімкнеться знову на встановлений проміжок часу. Характер дії дає змогу використовувати DR-09 як датчик присутності. Датчик руху оснащений сутінковим автоматичним пристроєм, що перешкоджає включенню регульованого освітлення протягом дня. Стан виявлення та готовність включити освітлення активізується лише в сутінки. Час активації датчика може регулюватися користувачем за допомогою потенціометра. Крім того, можна налаштувати час активації приймача в діапазоні від 10с до 15хвилин. Зміни температури можуть впливати на виявлення руху.



| Характеристики: | |
| Тип датчика | Провідні |
| Дальність детекції (поріг зпрацювання) | (для h=2,0÷2,6м; T<24°C) 20м |
| Напруга живлення | 230 В |
| Максимальний струм навантаження | < 10A |
| Споживана потужність | 0,5 Вт |
| Тип | Стельовий |
| Приєднання проводів | Затискачі гвинтові 1,5 мм^2 |
| Висота монтажу | 2,2 до 6,0м |
| Імунітет від домашніх тварин | Немає |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Реагування на рух | Рух |
| Радіус дії | 360° |
| Поріг спрацьовування теплового захисту | 3 до 2000Lx |
| Монтаж | Двома шурупами до основи |
| Діапазон робочих температур | -20 до 40°C |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Характеристики | |
| Включення споживача | 10с ± 3с до 15 хв. ± 2 хв. |


