Датчик дощу F&F STR-R, 100÷265 В
STR-R - датчик дощу, призначений для виявлення опадів поза приміщенням. При роботі з реле STR-3 або STR-4 дозволяє створити систему, в якій у разі дощу закриваються віконні жалюзі або тенти.
Дія
Датчик дощу працює в двох режимах:
Безперервний режим
Коли починається дощ, внутрішній контакт реле замикається та залишається закритим на час дощу. У поєднанні з реле керування ролетами STR-3 та STR-4 цей режим забезпечує закриття ролетних штор, коли з’являється дощ, і зафіксує ролету у закритому положенні, поки дощ не закінчиться.
Імпульсний режим
На початку дощу внутрішній контакт реле закривається протягом приблизно 1,5 с, надіславши одноразову команду закриття до реле керування ролетами. У поєднанні з реле STR-3 та STR-4 цей режим забезпечує закриття ролетних штор коли падає дощ, але пізніше користувач може підняти жалюзі в будь-який час.
Вибір режиму роботи здійснюється за допомогою регулятора на корпусі реле.
| Характеристики: | |
| Напруга живлення | 100÷265 В AC/DC |
| Споживана потужність | режим очікування/робота 0,2 Вт / 0,6 Вт |
| Підключення | затискачі гвинтові 2,5 мм2 |
| Діаметр наскрізного отвору | отвір під гвинт Ø3 / клейка стрічка |
| Кабель | 3× 0,25 мм2 / l: 5 м |
| Розмір | 55×50×13 мм |
| Монтаж | на площину |
| Діапазон робочих температур | -15 ÷ 50°C |
| Ступінь захисту | IP65 |


