Датчик руху DR-05W-24V
Модель:DR-05W-24V
Для настінного монтажу. IP44.
Датчик руху служить для автоматичного відключення включення освітлення в разі появи людини або іншого об'єкта в таких місцях, як: коридори, подвір'я, підходи та під'їзні шляхи, гаражі, і т. д.
| Характеристики: | |
| Напруга живлення | 24 В AC/DC |
| Максимальний струм навантаження | 5 А |
| Колір корпусу | Білий |
| Споживана потужність | 0,5 Вт |
| Підключення | затискачі гвинтові 1,5 мм2 |
| Час вимикання | 10 сек ± 3 с до 10 хв ± 2 хвилин. |
| Виявлення руху | 0,6÷1,5 м/с |
| Поле виявлення горизонтально | 0°÷180° |
| Поле виявлення вертикально | 0°÷90° |
| Макс. регульований радіус виявлення | (ч: 2.5 м, Темп. 24 °C) - 5÷12 м |
| Висота монтажу | 1,8÷2,5 м |
| Тип детекції | інфрачервоне випромінювання |
| Момент затягування | 0,3 Нм |
| Розмір | головка розгорнута по горизонталі: 70x205x45 мм; головка розгорнута по вертикалі: 70x140x110 мм |
| Монтаж | на площину |
| Діапазон робочих температур | Від -20°С до +40°С |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Гарантія | 24 місяці |


