Реле чергування та пропадання фаз F&F CKF-318
Реле чергування та пропадання фаз CKF-318 призначене для захисту електричних двигунів, що живляться від трифазної мережі змінного струму без нульового проводу.
Функції захисту:
- асиметрія напруги
- пропадання фази
- симетричне падіння напруги
- контроль чергування фаз
- перевищення верхнього рівня напруги >480 В
- пониження напруги нижче рівня <320 В
Принцип дії:
При правильних
параметрах мережі контакти реле залишаються замкненими. У випадку аномалій в
мережі живлення контакти реле розімкнуться з встановленою часовою затримкою.
Повернення параметрів мережі до нормальних меж призведе до замкнення контактів
з відповідною затримкою.
Сигналізація:
LED зелена R:
- світиться: параметри в межах норми, контакти замкнуті.
- мигає: відлік часу повторного включення.
LED червона <U:
- світиться: асиметрія напруг або напруга нижче 320 В.
- мигає ˣ1/сек.: неправильне чергування фаз.
- мигає ˣ3/сек.: напруга вище 480 В.
Увага!
Контакти реле дозволяють підключити
сигналізацію візуальну або звукову, для інформування про
спрацювання реле, відключення двигуна.

| Характеристики: | |
| Напруга живлення | 3×400 В |
| Виконавчий елемент | 2×реле |
| Максимальний струм навантаження | 2×8 A |
| Контакти | 2 × NO/NC |
| Споживана потужність | 1,6 Вт |
| Підключення | затискачі гвинтові 2,5 мм2 |
| Затримка виключення | 1 - 10 с |
| Затримка включення | 2÷360 с |
| Момент затягування | 0,4 Нм |
| Робота з генераторами | ТАК |
| Контроль зникнення/перекосу фаз | ТАК |
| Контроль послідовності фаз | ТАК |
| Контроль стану контактора | НІ |
| Гальванічна розвязка | ТАК |
| Асиметрія напруги | 20 – 80 В |
| Гістерезис напруги | 5 В |
| Напруга спрацьовування | мін./макс 320/480 В |
| Час спрацьовування для напруги | мін/макс 5 с/0,5 с |
| Розмір | 1 модуль типу S (18 мм) |
| Монтаж | на din-рейці 35 мм |
| Діапазон робочих температур | -25÷40°C |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Виробник | F&F |
| Країна виробник | Польща |


