Імпульсний блок живлення ZI-6, 48 В, 50 Вт, 1A
Модель:ZI-6
Імпульсний блок живлення. Вихідна напруга 48 В. Потужність 50 Вт.
Імпульсний блок живлення служить для живлення електричних і електронних пристроїв, що вимагають стабільної, фільтрованої напруги живлення, незалежним від змін напруги в мережі.
| Характеристики: | |
| Напруга живлення | 85÷264 В АС |
| Максимальний струм навантаження | 1 А |
| Тип | імпульсний блок живлення |
| Підключення | затискачі гвинтові 2,5 мм2 |
| Напруга на виході | 48 В |
| Вихідна потужність | 50 Вт |
| Обмеження по струму | 110% вихідної напруги |
| Мінімальна навантаження | 0% |
| Частота комутації | 70 Кгц |
| Вага, кг | 0,190 |
| Розмір | 6 модулів типу S (105 мм) |
| Монтаж | на din-рейці 35 мм |
| Діапазон робочих температур | -10÷40°C |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Виробник | F&F |
| Країна виробник | Польща |


