Система бездротового управління F&Wave - радіокерування

Доступне та функціональне рішення для сучасної домашньої автоматизації - система бездротового управління F&Wave. За її допомогою можна легко впровадити автоматизацію, при цьому не треба робити ремонт, дробити стіни та прокладати силову проводку. Систему легко інтегрувати та просто використовувати для повсякденної роботи з різними пристроями. За допомогою зручних пультів і вимикачів можна легко здійснювати віддалене керування всіма видами освітлення (з функцією регулювання яскравості), ролетами, жалюзі, ставнями, гаражними та в'їзними воротами, а також іншими пристроями в будинку, квартирі чи офісі.

                                                          

Унікальність та принцип роботи системи F&Wave

Система бездротового управління F&Wave - доступна за вартістю, проста в монтажі, зручна у використанні, надійна та багатофункціональна. За її допомогою можна автоматизувати будь-яке житло або приміщення по індивідуальним потребам і побажанням, зробивши його максимально комфортним і безпечним.

Унікальність даної системи полягає в двох особливостях:

 1. Ретрансляція сигналу. Кожен приймач, який отримав керуючий сигнал від передавача, автоматично передає його приймачу, який розташований далі, таким чином значно розширюючи діапазон дії.
 2. Сценарне управління. Реалізація функцій «Розумного будинку», таких, як включити та вимкнути все. Також можливе об'єднання пристроїв в групи та створення індивідуального сценарію. Наприклад, одночасне підняття або опускання всіх жалюзі, ролетів, включення/виключення освітлення перед будинком або в саду в певний час.

 

Встановлювати бездротові системи керування легко, вони зручні в експлуатації, хоча іноді можуть виникати складнощі. Товщина стін і стель, електричні прилади та лінії електропередач, сторонні радіохвилі та інше можуть створювати перешкоди. Прямий діапазон роботи пристроїв інноваційної системи F&Wave у відкритому просторі без перешкод становить до 100 метрів. У приміщеннях при нормальних умовах і при наявності джерел перешкод реальний діапазон може бути меншим. Дальність та ефективність передачі значно збільшується прямою ретрансляцією сигналу через модулі, розташовані в межах досяжності один одного. Радіус дії кожного модуля становить 100 метрів.

 

Пристрої, що входять в систему радіоуправління

Система бездротового управління F&Wave складається з двох груп пристроїв: передавачі та приймачі. Кожна група виконує свої функції, які тісно пов'язані між собою.

Передавачі

Передавачі використовуються для бездротового управління приймачами. Вони можуть реалізувати численні функціональні можливості в залежності від завдань, які виконує запрограмований приймач. Це може бути управління ролетами, жалюзі або воротами, вмикання/вимикання освітлення та живлення в електричних розетках, регулювання яскравості освітлення, вмикання/вимикання тієї чи іншої системи в запрограмований час. Передавачі можуть бути з живленням від батарейок або від мережі 220В.

Передавачі бувають таких видів:

 • Портативні дистанційні пульти чотирьох- або десятикнопкові, брелоки чотирьохкнопкові;
 • Бездротові настінні вимикачі з живленням від батарейок, які керують двома приладами (групами приладів) або чотирма приладами (групами приладів);
 • Скляні сенсорні вимикачі в чорному або білому кольорі, бувають одномодульні чотирьохканальні, а також з подвійними або потрійними панелями, оснащені датчиком наближення;
 • Передавач до монтажної коробки, який встановлюється в традиційні коробки діаметром 60 мм та призначений для роботи з будь-якими імпульсними вимикачами.

 

Приймачі

Приймачі виконують функції виконавчих пристроїв. Випускаються в корпусах для установки в традиційну монтажну коробку діаметром 60 мм або для установки на DIN-рейку.

За функціоналом приймачі можна поділити:

 • Одноканальне реле, яке забезпечує просте керування (одне натискання включає приймач, а наступне вимикає) з можливістю підключення не більше восьми кнопок.
 • Багатоканальне реле, яке працює за принципом включення й виключення пристроїв, але з можливістю підключення більше 32 кнопок управління з додатковими функціями. Це може бути вмикання/вимикання групи приймачів, вмикання/вимикання за заданим часом та інше.
 • Одноканальні для відкриття та закриття ставнів або ролетів.
 • Багатоканальне реле керування ролетами з можливостями.
 • Діммер одноканальний для всіх типів ламп і плавного регулювання рівня яскравості освітлення.
 • Двоканальний диммер-реле для LED ламп і LED стрічок, а також регулювання яскравості освітлення.

 

Бездротова система дистанційного управління F&Wave це перш за все широкий функціонал і простота використання. Її просто зібрати, встановити та налаштувати. Завдяки такому рішенню автоматизації, ваш будинок стане максимально зручним, функціональним і безпечним.

Приклад встановлення приймача FW-R1P-NN для монтажу по схемі без проводу N:


Схожі статті

Датчик дощу, вітру та вологості від «F&F»

Датчик дощу, вітру та вологості від «F&F»

Компанія «F&F» розробила реле з датчиками дощу, вітру та вологості для керування ролетами, вікнами з електроприводом або іншими електроприладами

Скляні сенсорні вимикачі для системи F&Wave від F&F

Скляні сенсорні вимикачі для системи F&Wave від F&F

Скляні сенсорні вимикачі для системи бездротового керування F&Wave. Вони виконують функцію передавача сигналу, дозволяють дистанційно керувати освітленням, плавно регулюючи його яскравість, а також керувати ролетами, жалюзі, воротами та іншими пристроями.