Сенсорний вимикач GS2-DC-B, скляний, чорний
Сенсорний - з функцією наближення
З 2-канальним бістабільним реле.
Напруга живлення 9÷30 В AC.
Монтаж та призначення сенсорного вимикча GS2
Сенсорний вимикач GS2 встановлюється за допомогою монтажної коробки діаметром 60 мм.
На внутрішній стороні вимикача є пластикове кріплення, для монтажної коробки.
Як працює сенсорний вимикач з функцією наближення?
Білий індикатор м’яко світлішає, коли ви підносите руку ближче. Таким чином, він вказує розташування сенсорних кнопок на панелі.
Включення окремої кнопки світиться помаранчевим індикатором.

Функції
* бістабільна функція реле - одним натисканням включається освітлення, другим натисканням вимикається;
* управління малопотужними колами освітлення 230 В змінного струму, такими як енергозберігаючі лампи або світлодіоди;
* максимальна потужність:
- 250 Вт загальної потужності (сума навантажень для всіх чотирьох каналів), 100 Вт потужності для одного виходу;
* можливість регулювання яскравості підсвічування (окремо для стану увімкнення та вимкнення) відповідно до індивідуальних уподобань.



| Характеристики: | |
| Напруга живлення | 9÷30 В DC |
| Максимальний струм навантаження AC-1 | 30 mA |
| Споживана потужність | 0,15 Вт/0,50 Вт |
| Підключення | затискачі гвинтові 2,5 мм^2 |
| Кількість каналів | 2 |
| Режим роботи | моностабільний або бістабільний |
| Розмір | 81 мм × 81 мм ×12 мм |
| Монтаж | В монтажну коробку Ø60 |
| Діапазон робочих температур | -25 ÷ 50 °C |
| Ступінь захисту | вимикач: IP20 передня панель: IP50 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Виробник | F&F |
| Країна виробник | Польща |


