Лічильник імпульсів MB-LI-4 Lo

Модель:MB-LI-4 Lo
  • Лічильник імпульсів MB-LI-4 Lo
  • Лічильник імпульсів MB-LI-4 Lo
  • Ціна: 2 863.06 грн.

4-канальний лічильник імпульсів з виходом MODBUS RTU. Входи для підрахунку імпульсів низької напруги.

Лічильник імпульсів використовується для підрахунку сигналів змінного та постійного струму, що генеруються зовнішніми пристроями, для визначення кількості виконуваних робочих циклів та обміну даними через порт RS-485 відповідно до протоколу MODBUS RTU.


Функції

- 4 незалежних лічильника

- вхід лічильника, пристосований для роботи з сигналами змінного / постійного струму

- встановленняа коефіцієнта (значення з плаваючою комою)

- масштабувати значення (кількість імпульсів × коефіцієнт)

- вибір варіанту відключення 1: висока або низька напруга.

- вибір нахилу вхідного імпульсу (зростання або падіння)

- частотний фільтр, що дозволяє обмежувати максимальну частоту відлічуваних імпульсів (усунення перешкод на вході лічильника)

- вимірювач пам'яті після відключення живлення

- функція цифрового входу


Принцип дії:

Модуль MB-LI-4 представляє собою 4-канальний односторонній лічильник. Кожен канал незалежний і підраховує імпульси відповідно до індивідуальних налаштувань. Результати представлені у вигляді кількості імпульсів і масштабованого значення в діапазоні від 0 до ~ 4,29 млрд. Лічильник має програмну функцію, яка дозволяє незалежно обнулити показання лічильника кожного каналу. Після досягнення максимальної кількості імпульсів (переповнення) лічильник автоматично скидається і відраховує від 0. Модуль має регульовані параметри для підрахунку імпульсів з низьким (0 В) або високим (V +) сигналом і наростаючим або падаючим фронтом.

Крім того, рахунковий вхід може використовуватися в якості цифрового входу DI з можливістю зчитування його стану.

Модуль зчитує підраховані імпульси, масштабовані значення, встановлюємо всі параметри підрахунку, зв'язку та обміну даними через порт RS-485, використовуючи протокол зв'язку MODBUS RTU. Включення напруги живлення сигналізується зеленим світлодіодом U. Правильний обмін даними між модулем і другим пристроєм сигнализируется жовтим світлодіодом Tx.
Ви дивились раніше