Роз'єм модульний F&F GN-1P-230
Модель:GN-1P-230
Компактний роз'єм для інтерфейсного реле на рейку DIN TH-35, живлення від мережі змінного струму 230 В, призначений для інтерфейсних реле серії PG-1P з одним перемикаючим контактом (NO/NC) з потужністю до 8 А, електричною міцністю 2500 В. Вузька конструкція (6,2 мм) економить місце в шафах керування.
| Характеристики: | |
| Максимальний струм навантаження | 8А |
| Застосування | PG-1P-6A-60DC |
| Витривалість електрична | 2500 В |
| Матеріал корпусу | PA46-V0 |
| Номінальна напруга | 300 В |
| Розмір | 6,2x101x75 мм |
| Монтаж | рейка-DIN TH-35 |
| Діапазон робочих температур | -40÷65°C |
| Ступінь захисту | IP20 |


