(032) 295-26-95 (068) 575-07-68
(050) 371-78-97 (050) 371-90-93

PCS-516 UNI

  • PCS-516 UNI
  • Ціна: 962.82 грн.

Опис:

Дія: Встановлення перемикача часового діапазону в положення: ВКЛ – призводить до тривалого замикання контактів 3-7 при ввімкненому живленні. ВИКЛ – призводить до тривалого замикання контактів 3-5 при ввімкненому живленні. Подання напруги кнопкою ЗУПИНКА під час виконання функцій A, B, C, D, F - викличе реалізацію робочого режиму з початку; F, G, H, I - викличе повернення реле в початкове положення і очікування сигналу СТАРТ; K спричинить постійне замикання контактів 3-7 реле при ввімкненому живленні.

Схема підключення:

rch_516.jpg

Додаткова інформація:

Зауваження:

При ввімкненому живленні реле не реагує на зміни часового діапазону та режимів роботи. Зміни часового діапазону та режимів роботи вступають в силу після вимкнення напруги живлення і її повторної подачі чи при поданні напруги кнопкою ЗУПИНКА. При ввімненому живленні у встановленому діапазоні можна плавно змінювати витримку часу. Якщо при ввімкненому живленні буде змінена функція на F, G, H, I, K і буде подано напругу кнопкою СТАРТ, то пристрій виконає попередньо встановлену функцію і тільки тоді переключиться на нову.

516_a.jpg Функція A – затримка ввімкнення. В момент ввімкнення живлення контакт вихідного реле залишається в положенні 3-5 і починається відлік встановленого часу t по закінченні якого контакт переключиться в положення 3-7. В такому положенні контакт перебуватиме до вимкнення живлення, після чого можлива подальша реалізація робочого режиму.
516_b.jpg Функція B – затримка вимкнення. В момент ввімкнення живлення контакт вихідного реле переключиться в положення 3-7 і почнеться відлік встановленого часу t, по закінченні якого контакт повернеться в положення 3-5. В такому положенні контакт перебуватиме до вимкнення живлення, після чого можлива подальша реалізація робочого режиму.
516_c.jpg Функція С – затримка ввімкнення циклічна. Режим роботи затримки ввімкнення реалізується циклічно з однаковими періодами встановленого робочого часу і часу перерви.
516_d.jpg Функція D – затримка вимкнення циклічна. Режим роботи затримки вимкнення реалізується циклічно з однаковими періодами встановленого робочого часу і часу перерви.
516_e.jpg Функція E – генерування імпульсу тривалістю 0,5 секунди після закінчення встановленого часу.
516_f.jpg Функція F – генерування імпульсу встановленої тривалості t з моменту подання сигналу СТАРТ. Протягом часу t пристрій не реагує на імпульси СТАРТ.
516_g.jpg Функція G – генерування імпульсу встановленої тривалості t з моменту припинення сигналу СТАРТ. Протягом часу t пристрій не реагує на імпульси СТАРТ.
516_h.jpg Функція H – затримка вимкнення на встановлений час з можливістю її продовження. Подання сигналу СТАРТ спричинює замикання контактів 3 і 7 реле, а його припинення викликає початок відліку часу t, протягом якого контакти 3 і 7 замкнені. Припинення сигналу СТАРТ, поданого протягом часу t розпочне його відлік спочатку.
516_i.jpg Функція I – затримка ввімкнення і затримка вимкнення на встановлений час з можливістю її продовження. Якщо тривалість імпульсу СТАРТ менше 45 секунд, то реле його ігнорує, а якщо більше - то по закінченні цього часу реле вмикається і починається відлік встановленого часу t. Припинення сигналу СТАРТ, поданого протягом часу t розпочне його відлік спочатку.
516_k.jpg Функція K – вимкнення реле на встановлений час поданням сигналу СТАРТ. Протягом часу t пристрій не реагує на сигнали СТАРТ.
Напруга живлення
Напруга живлення 12 - 264 В~
Максимальний струм імпульсу керування 1 мА
Характеристики
Сигналізація живлення Зелений світлодіод
Витривалість контактів 10^5 включень
Приєднання проводів Затискачі гвинтові 2,5 мм^2
Споживана потужність 0,8 Вт
Ступінь захисту IP 40
Габаритні розміри 1 модуль типу S (17,5 мм)
Групи вихідних контактів 1 перемикаючий
Затримка спрацьовування 50 мс
Сигналізація стану контактів Червоний світлодіод
Час роботи Від 0,1 с до 576 год
Монтаж пристрою на DIN-рейку 35 мм
Діапазон струму
Максимальний струм навантаження 10 А
Діапазон температур
Діапазон робочих температур Від -25°С до +50°С
Переглянуті