Сутінкове реле AZ-B UNI, 12-220В, 16А

Модель:AZ-B-UNI
  • Сутінкове реле AZ-B UNI, 12-220В, 16А
  • Сутінкове реле AZ-B UNI, 12-220В, 16А
  • Сутінкове реле AZ-B UNI, 12-220В, 16А
  • Ціна: 970.51 грн.

Призначення: cутінкове реле AZ-B UNI призначене для автоматичного ввімкнення освітлення на вулицях та площах, вітрин магазинів, реклам, тощо, в сутінках і вимкнення такого освітлення на світанку.

Дія: зовнішній зонд реле треба монтувати в місці, де є постійний доступ природнього денного світла, зміна інтенсивності якого викликає ввімкнення або вимкнення освітлення. Момент вмикання освітлення користувач може встановити потенціометром. Оберт в сторону "місяця" – ввімкнення освітлення при меншій інтенсивності природнього світла, оберт в сторону "сонечка" – при більшій. Реле обладнано системою затримки ввімкнення і вимкнення освітлення, таким чином він знешкоджує вплив перешкод (наприклад, атмосферних розрядів) на роботу реле.

* модель AZ-B UNI/AZ-B UNI plus створена на потребу наших Замовників, які монтують сигнальні ліхтарі на вишках стільникових мереж зв`язку з різними напругами живлення, коли одне таке сутінкове реле автоматично вмикає ліхтар в нічний час, а друге таке саме реле на кожній вишці контролює справну роботу сигнальної лампи.

*Існує можливість виготовити сутінкові реле під замовлення для інших рівнів напруги, ніж подані в технічних характеристиках (24 В, 48 В, 110 В тощо).

 

as-122


Схема підключення

Схема підключення додаткового реле для навантажень, сумарний струм споживання яких перевищує максимальний струм контактів реле для сутінкового реле.Зонд d10 IР65, входить в комплект AZ-122 UNI

gz

Малогабаритний світлочутливий датчик, який просто під`єднати, стандартно обладнаний проводом довжиною 1 м з можливістю його подовження (з'єднання проводів виконати в герметичній коробці).

Характеристики:
Напруга живлення 12-220 В=/~
Максимальний струм навантаження AC-1 16 А
Поріг спрацювання 2 ÷ 1000 Lx
Гістерезис 15 Lx
Затримка спрацювання включення 5 с
Затримка спрацювання відключення 10 с
Датчик Зовнішній
Споживана потужність 0,8 Вт
Підключення Затискачі гвинтові 2,5 мм*2
Розмір 2 модуля типу S (35 мм)
Ступінь захисту датчика IP65
Монтаж На DIN-рейку 35 мм
Діапазон робочих температур -25 ÷ +50 °C
Ступінь захисту IP40
Гарантія 24 місяці
Виробник F&F
Країна виробник Польща
Ви дивились раніше