Сутінкове реле AWZ-30 30А

Модель:AWZ-30
  • Сутінкове реле AWZ-30 30А
  • Сутінкове реле AWZ-30 30А
  • Сутінкове реле AWZ-30 30А
  • Сутінкове реле AWZ-30 30А
  • Ціна з ПДВ: 823.62 грн.
  • Ціна без ПДВ: 686.35 грн.

Призначення: cутінкове реле AWZ-30 призначене для автоматичного ввімкнення освітлення на вулицях та площах, вітрин магазинів, реклам, тощо, в сутінках і вимкнення такого освітлення на світанку.
Сутінкове реле монтується до основи за допомогою двох шурупів. Кришка з герметизуючою силіконовою прокладкою прикручується до корпусу чотирма шурупами. Отвір для вводу кабелю в корпус реле обладнаний герметизуючою гумовою прокладкою.

Дія: реле треба розташувати в місці, де є постійний доступ природнього світла, яке зміною своєї інтенсивності буде вмикати і вимикати освітлення. Момент вмикання освітлення користувач може встановити потенціометром. Оберт в сторону "місяця" – ввімкнення освітлення при меншій інтенсивності природнього світла, оберт в сторону "сонечка" – при більшій. Реле обладнано системою затримки ввімкнення і вимкнення освітлення, таким чином він знешкоджує вплив перешкод (наприклад, атмосферних розрядів) на роботу реле.

*Існує можливість виготовити сутінкові реле під замовлення для інших рівнів напруги, ніж подані в технічних характеристиках (24 В, 48 В, 110 В тощо).

Схема підключення:

asv


Схема підключення

Схема підключення додаткового реле для навантажень, сумарний струм споживання яких перевищує максимальний струм контактів реле для сутінкового реле.

Характеристики:
Напруга живлення 220 В АС
Максимальний струм навантаження AC-1 30 A
Поріг спрацювання 2 ÷ 1000 Lx
Гістерезис 15 Lx
Затримка спрацювання включення 5 с
Затримка спрацювання відключення 10 с
Споживана потужність 0,8 Вт
Підключення Затискачі гвинтові 4 мм²
Діапазон робочих температур від -25°С до +50°С
Ступінь захисту IP65
Гарантія 24 місяці
Виробник F&F
Країна виробник Польща
Ви дивились раніше