Сходове реле часу F&F ASO-205
Модель:ASO-205
Призначення: реле сходове ASO-205 призначене для підтримання ввімкненим освітлення сходових кліток, коридорів та інших об`єктів протягом визначеного часу.
Дія: реле сходове вмикається однопозиційним вимикачем і підтримує освітлення протягом часу, встановленого потенціометром (від 0,5 до 10 хвилин). Після закінчення відліку встановленого часу освітлення буде автоматично вимкнене.
Реле може працювати з однопозиційними вимикачами з неоновою підсвіткою.
| Характеристики: | |
| Напруга живлення | 230 В AC |
| Максимальний струм навантаження AC-1 | 10 А |
| Споживана потужність | 0,4 Вт |
| Підключення | 3х1 мм^2 довжина 10 см |
| Затримка виключення | 0,5 – 10 хв |
| Затримка включення | Менше 1 с |
| Робота з вимикачами з підсвіткою | НІ |
| Антиблокування | НІ |
| Монтаж | в монтажній коробці Ø 60 |
| Діапазон робочих температур | від -25°С до +50°С |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Виробник | F&F |
| Країна виробник | Польща |


