Реле контролю глибинного насосу F&F PZP-830
Пристрій PZP-830 призначений для комплексного керування однофазними приводами глибинних насосів потужністю до 2,2 кВт.
PZP-830 розрахований на роботу з двома (або трьома) зондами, зануреними в колодязь, і датчиком (наприклад поплавковим) з контактним виходом, що сигналізує про переповнення резервуару.
Пристрій оснащений 2-елементним 3-розрядним світлодіодним дисплеєм. Під час нормальної роботи верхній дисплей показує поточну напругу живлення, а нижній дисплей показує поточний струм двигуна. У режимі меню та конфігурації на верхньому дисплеї відображається номер параметра, а на нижньому – значення параметра.
Функції
Перевірка рівня води в колодязі;
Можливість захисту від переповнення наповненого бака;
Перевірка правильності напруги живлення;
Виявлення високого робочого струму двигуна (перевантаження);
Виявлення низького робочого струму двигуна (сухий хід);
Контроль запуску двигуна.
Протягом перших 4 секунд після ввімкнення живлення PZP-830 відстежує умови, на основі яких приймає рішення про запуск насосу:
чи надана робоча команда (зовнішній ON/ ВИМК.);
чи напруга живлення знаходиться в межах правильного діапазону;
чи перевищує рівень води в колодязі рівень R1;
чи датчик не показує, що бак переповнений.

| Характеристики: | |
| Напруга живлення | 150÷270 В AC |
| Максимальний струм навантаження AC-1 | 30 A / 250 В AC |
| Контакти | 1×NO |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Тип зонда | PZP поплавок занурення PZ2 |
| Діапазон вимірювань | 1÷30 A |
| Чутливість | 50 kΩ |
| Приєднання проводів | 2,5 мм² гвинтові клеми |
| Розмір | 60×115×94 мм |
| Монтаж | на рейці ТН-35 |
| Діапазон робочих температур | -20÷55°C |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Виробник | F&F |
Рекомендовані товари
Зонд призначений для роботи з реле рівня води PZ-829, PZ-829 RC, PZ-831 RC, PZ-832 RC..
427.24 грн.
Поплавковий зонд Поплавковий зонд PZP призначений для використання в резервуарах для чистої во..
1 301.96 грн.




