Імпульсне реле BIS-413 з затримкою часу, 220В, 16А
Призначення: реле
імпульсне BIS-413 призначене для включення/виключення
освітлення, електрообладнання і т.д. з
декількох місць за допомогою паралельно з'єднаних імпульсних вимикачів.
Управління станом реле здійснюється по двухпровідній лінії
шляхом натискання будь-якої кнопки. Вимкнення реле здійснюється натисканням
кнопки або після закінчення часу роботи вбудованого таймера. Дворазове натискання кнопки протягом 1 сек.
включає реле в безперервний режим до моменту подачі наступного імпульсу (натискання кнопки).
Сфера
застосування: освітлення прохідних приміщень: довгих коридорів, сходових кліток і т.д.
(Включення на вході, вимикання на виході).
Принцип роботи: при
надходженні імпульсу на керуючий вхід реле відбувається перемикання його виходу
в протилежний стан, при наступному імпульсі - у вихідне. На відміну від
контакторів, електроенергія споживається тільки в момент перемикання.
Включення навантаження здійснюється натисканням будь-якого однотактового вимикача (кнопки без фіксації), вимикання - наступним натисканням.

Схема підключення:

Додаткова інформація:
Приклад керування освітленням з трьох точок у приміщенні

| Характеристики: | |
| Напруга живлення | 165÷265 В AC |
| Максимальний струм навантаження AC-1 | 16 A |
| Гальванічна розв'язка контактів | ТАК |
| Захист від пускових струмів | НІ |
| Затримка спрацювання включення | 0,1 – 0,2 с |
| Споживана потужність | 0,8 Вт |
| Підключення | Затискачі гвинтові 2,5 мм^2 |
| Затримка виключення | Від 1 до 12 хв |
| Робота з вимикачами з підсвіткою | ТАК |
| Пам'ять стану контактів | НІ |
| Струм керуючого імпульсу | 1 мА |
| Кількість каналів | 1 |
| Радіокерування | НІ |
| Розмір | 1 модуль типу S (17,5 мм) |
| Монтаж | На DIN-рейку 35 мм |
| Діапазон робочих температур | Від -25°С до +50°С |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Виробник | F&F |
| Країна виробник | Польща |


