Регулятор температури RT-826, 230 В AC, від -25°C до +130°C, 16А
Напруга живлення 230 В AC, від -25°C до +130°C, 16А Для промисловості. Без датчика в комплекті.
Призначення: цифрові програмовані регулятори температури призначені для керування нагрівальним та холодильним обладнанням з метою підтримання постійної температури оточуючого середовища та температури речовин у промислових застосуваннях з можливістю керування технологічними процесами.
Дія: регулятор реалізує вибраний режим роботи, опираючись на значення температури, гістерезису, затримки спрацювання та інших параметрів, вказаних користувачем.
Функціональні особливості:
- аварійна сигналізація виходу, якщо значення температури більше, ніж на 5°С за встановлене: мигання табло з частотою 1 Гц, ввімкнення аварійної сигналізації (клеми 7-8, виходи витік-стік польового транзистора з допустимою напругою 50 В і струмом до 100 А);
- контроль справності датчика з індикацією на табло несправності;
- температурна корекція параметрів датчика;
- вибір режиму роботи: нагрівання чи охолодження.

| Характеристики: | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Максимальний струм навантаження | 16 А |
| Контакти | 1 x NO/NC |
| Діапазон регулювання температури | -25÷130°C |
| Датчик температури | Напівпровідниковий KTY 81-210 |
| Довжина | Провода з датчиком 2,5 м |
| Приєднання проводів | Затискачі гвинтові 2,5 мм^2 |
| Гистерезис | Від 1°С до 30°С |
| Ступінь захисту реле | IP40 |
| Ступінь захисту клем | IP20 |
| Максимальний струм котушки контактора | 3 A |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Розмір | 2 модулі типу S (35 мм) |
| Монтаж | на DIN-рейку 35 мм |
| Діапазон робочих температур | -25 ÷ 50 °C |
| Гарантія | 24 місяці |
| Виробник | F&F |
Рекомендовані товари
ОписДатчик призначений для роботи з регуляторами: RT-823, RT-826.ПризначенняДвопровідний датчи..
688.16 грн.
ОписДатчик призначений для роботи з регуляторами: CRT-05, CRT-06Ø4; h: 85 mm-100÷400°CPC 3×0,3..
1 730.08 грн.




