Пристрій плавного пуску F&F SF-550, для асинхронних електродвигунів
3-фазний пристрій плавного пуску.
Вхідна напруга: 3 x 400 В
Максимальна потужність: 55 кВт
Пристрій плавного пуску SF-550 використовується для безпечного запуску 3-фазних асинхронних двигунів з короткозамкненим ротором. Використання плавного пуску усуває системи запуску "зірка-трикутник" і значно зменшує стрибки струму, що виникають під час запуску навіть сильно навантажених приводів (наприклад, млинів і дробарок).
Двигун запускається від усіх трьох фаз живлення. Це запобігає дисбалансу навантаження мережі та нерівномірному навантаженню обмоток двигуна. Крім того, вдосконалені функції захисту, реалізовані в плавному пусковому пристрої, захищають двигун під час пуску, роботи та гальмування.
Основні характеристики плавного пускового пристрою SF
- Повне трифазне керування
- 6 типів пускових характеристик
- Контроль крутного моменту, струму та потужності - як під час пуску, так і під час роботи
- Електронний захист двигуна від перевантаження
- Захист двигуна від недовантаження
- Захист від перенапруги та недонапруги
- Панель керування з клавіатурою та світлодіодним дисплеєм
- Аналоговий вихід для контролю струму
- Програмовані релейні виходи
- Пам'ять несправностей
- Можливість автоматичного перезапуску двигуна
| Характеристики: | |
| Вхідний струм | 90 A |
| Виходи - кількість виходів | 3 |
| Вбудований байпасний контактор | НІ |
| Виходи - тип виходу | релейний |
| Максимальна потужність двигуна | 45 кВт |
| Кількість цифрових входів | 4 |
| Вхід керування | безпотенційний |
| Напруга на вході | 3 x 400 В |
| Діапазон робочих температур | -10÷40°C |
| Гарантія | 24 місяці |
| Виробник | F&F |


