OPC Server

Модель:OPC Server
  • OPC Server

Опис:

OPC-сервер (далі по тексту OPC Server) це спеціалізована програма-сервер яка з одного боку здійснює обмін даними з ПЛК через канал GPRS, а з другого боку надає доступ до цих даних OPC-клієнтам, в якості яких найчастіше виступають різноманітні системи дистанційного керування та моніторингу технологічних процесів (АСУТП, SCADA). OPC Server підтримує специфікації OPC/DA v1 та v2.

OPC Server мусить працювати на ПЕОМ, яка має фіксовану IP-адресу у всесвітній мережі INTERNET. Звичайно, таку послугу замовляють в інтернет-провайдерів свого інтернету. Крім цього, необхідно здійснити налаштування мережевого обладнання для здійснення перенаправлення портів так, аби запити на порт 888 (по замовчуванню порт OPC Server) перенаправлялись на ПК зі встановленим OPC Server.

Під час роботи з OPC Server ПЛК виступає в якості клієнта і тому можна застосувати звичайні SIM-карти з підтримкою GPRS-з'єднання. Також можна застосовувати SIM-карти з підтримкою VPN. Ініціатором з'єднання з OPC Server виступає ПЛК. Для успішного з'єднання, ПЛК має пройти аутентифікацію, яка полягає в співпадінні імені та пароля, зареєстрованих на OPC Server. Одночасно до одного OPC Server може бути під'єднано багато ПЛК, що дозволяє будувати розподілені системи дистанційного керування та моніторингу технологічних процесів.

OPC сервер працює з 32/64-бітними операційними системами Windows 2000, Windows NT , Windows XP , Windows Vista, Windows 7. OPC Server може взаємодіяти з ПЛК типу ES-ForthLogic-SG з прошивкою не нижче ніж 1.07(SG) та з ПЛК типу ES-ForthLogic-G з прошивкою не нижче ніж 1.15(GII)

Технологія OPC-сервера

Схема підключення

 

Програмне забезпечення OPC сервер є безкоштовним і доступним для завантаження з даної сторінки

Схема підключення

 

Вікно OPC сервераcontroluni1.jpg

 

Інтерфейс OPC Userscontroluni1.jpgВи дивились раніше