Обмежувач потужності OM-630-1, трифазний, 5-50 кВт, USB порт

Модель:OM-630-1
  • Обмежувач потужності OM-630-1, трифазний, 5-50 кВт, USB порт
  • Ціна: 4 203.20 грн.

Багатофункційний, 5-50 кВт, функція реле напруги, контакт 2NO / NC, 2х8А, USB порт для встановлення параметрів.

Призначення Обмежувач потужності OM-630-1 трифазний, багатофункційний, 5-50 кВт, обмеження потужності від 1,5 кВт, USB порт для налаштування параметрів - призначений для безперервного контролю потужності споживаної від мережі живлення і відключення навантаження при перевищенні її понад встановленого значення та захисту кіл живлення від короткого замикання. Обмежувач також захищає споживачів електроенергії (навантаження) від перепадів напруги, що виникають в 3-х фазних мережах при обриві нульового проводу.

Функціональні можливості
Наявність двох вихідних реле К1 і К2 дозволяє реалізувати декілька режимів роботи (програмується при замовленні):
з одним контактором;
з двома контакторами для управління пріоритетними і непріоритетними навантаженнями;
з автоматичними вимикачами з моторним приводом.

Вбудований лічильник кількості відключень навантаження при перевантаженні по потужності: блокування включення навантаження при перевищенні заданої кількості відключень при перевантаженні (програмований параметр).

Захист від циклічного перевантаження: якщо навантаження на мережу живлення не знижується, то після 5-ти відключень поспіль навантаження відключається від мережі живлення на 10 хвилин. Функція включена, якщо не встановлений лічильник кількості відключень. Збереження в незалежній пам'яті і зчитування з неї на комп'ютер інформації про причини відключення навантаження, а також налаштування індивідуальних параметрів за допомогою спеціального ПО та USB-порту.


Захисні функції

Відключення навантаження (споживача) при обриві нульового проводу.

Захист від підвищення і пониження напруги в мережі живлення. Відключається встановленням перемички між клемами 7-9;

Захист від перевантаження і короткого замикання. При перевищенні струму в 6 разів від заданого значення (розраховується, виходячи з дозволеною до споживання потужності) навантаження відключається (час відключення залежить від струму): перший раз - на 30 секунд, потім, якщо перевантаження триває, - на 30 хвилин.

Вибір варіанту визначення значення відключається потужності:

- пофазно (тільки для ОМ-630-1). Встановлена ​​потужність Р ділиться на З, і при перевищенні цього значення в будь-який з фаз навантаження відключається. Застосовується при слабкій мережі живлення, що не допускає перевантаження по струму;

- сумарно - з обмеженням потужності однієї фази на рівні 0,4Р. Навантаження відключається при сумі потужностей фаз, що перевищує Р, або при перевищенні значення 0,4Р в одній фазі. Застосовується в мережах, що допускають нерівномірність по навантаженню не більше 20%. Чи включається встановленням перемички між клемами 8-9;

- сумарно. Визначається сума потужностей окремих фаз, і при перевищенні значення Р навантаження відключається. Застосовується при стабільній мережі живлення та нерівномірному розподілі навантаження по фазах.

Збереження працездатності при живленні від однієї фази.


Принцип дії

ОМ заснований на обчисленні величини споживаної потужності і порівнянні її із заданим значенням. Обмежувач контролює напругу і струм навантаження вбудованими трансформаторами струму, обчислює значення споживаної потужності окремо в кожній фазі (ОМ-630 і модифікації) і обробляє ці значення, відповідно до обраного алгоритму роботи. Навантаження підключається до мережі живлення через відповідний контактор, котушкою якого управляє виконавче реле ОМ. При перевищенні потужності встановленого значення ОМ відключає навантаження на час, встановлений споживачем. Після закінчення цього часу навантаження автоматично включається. Якщо споживана потужність як і раніше перевищує встановлений поріг, навантаження знову відключається.

 


Ви дивились раніше