Модуль безперебійного живлення ES-UPS-1, від акумулятора 12В
Модель:ES-UPS-1
Опис:
Призначення: для забезпечення неперервного живлення споживачів напругою постійного струму. Це досягається за рахунок підключення в режимі ON-LINE зовнішнього акумулятора з номінальною напругою 12 В та ємністю від 2,2 до 7,2 АГ.
Схема підключення:

| Напруга живлення | |
| Напруга живлення | 12 В |
| Діапазон температур | |
| Діапазон робочих температур | Від -20°С до +50°С |
| Характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2,2 - 7,2 А*г |
| Максимальна напруга | 13,8 В |
| Максимальний струм заряду акумулятора | 0,4 А |
| Напруга на виході | Від 9 до 30 В |
| Напруга на вході | Від 15 до 30 В |
| Струм на виході | 3 А |
| Габаритні розміри | 1 модуль типу S (17,5 мм) |


