Контактор 2но 2нз F&F ST63-22-M, 2NO+2NC, 63А
Контактор 2но 2нз модульний з перемикачем для ручного керування
Струм 63 А.
Напруга 250 В AC.
ST63-22-М Електромагнітний контактор з механічним перемикачем
Модульний
електромагнітний контактор для монтажу на DIN-рейку в розподільному
щитку. Перемикач на передній панелі дозволяє вручну управляти контактами
контактора (незалежно від стану котушки). Це дозволяє підключати або
від’єднувати навантаження вручну, наприклад, під час
монтажу/обслуговування.
Принцип роботи контактора ST63-22-М
Робота контактора залежить від налаштування перемикача режимів роботи:
Позиція «I» (верхня позиція)
Якщо
котушка контактора знеструмлена, то контакти контактора замикаються.
Після підключення живлення контактора перемикач автоматично
перемикається в положення «AUTO» і з цього моменту
працює в
автоматичному режимі. Щоб зафіксувати контакти в замкнутому положенні
«I», незалежно від живлення контактора, перемістіть жовтий важіль
блокування вліво в положення «I».
Положення «AUTO» (середнє положення)
Подача
живлення вмикає контактор і замикає контакти. Після відключення
живлення контактор відключається, а контакти розмикаються.
Положення "O" (нижнє положення)
Контакти контактора залишаються розімкненими незалежно від наявності напруги живлення.


| Характеристики: | |
| Напруга живлення | 230 В AC |
| Максимальний струм навантаження AC-1 | 24 кВт |
| Максимальний струм навантаження AC-3 | 8,5 кВт |
| Механічний перемикач | ТАК |
| Конфігурація контактів | 2×NO+2×NC |
| Споживана потужність | 6,4 Вт |
| Вага, кг | 0,241 |
| Діапазон робочих температур | -25 ÷ 50 °C |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Виробник | F&F |


