Датчик руху DR-30M, PIR, 30 метрів

Модель:DR-30M
  • Датчик руху DR-30M, PIR, 30 метрів
  • Датчик руху DR-30M, PIR, 30 метрів
  • Датчик руху DR-30M, PIR, 30 метрів
  • Датчик руху DR-30M, PIR, 30 метрів

Дальність виявлення інфрачервоного датчика руху 30м, IP40

Датчик руху призначений для автоматичного, тимчасового включення освітлення при появі людини або іншого предмета в таких місцях, як коридори, двори, під'їзди та проїзди, гаражі тощо.

Призначення: датчик DR-30M призначений для автоматичного тимчасового включення освітлення при виявленні рухомої людини або іншого об'єкта. Особливо рекомендується для використання у високих приміщеннях і складських залах висотою до 12÷15 метрів.

Принцип дії: датчик виявляє джерела інфрачервоного випромінювання та аналізуючи такі параметри як: кількість виділеного тепла і швидкість руху об'єкта, приймає рішення про включення освітлення. Інфрачервоні датчики найбільш ефективні при виявленні руху перпендикулярно осі датчика і найменш ефективні при виявленні руху безпосередньо до датчика. З моменту включення безперервний рух викликає постійне ввімкнення освітлення. В момент закінчення руху в полі виявлення починається відлік часу утримання освітлення. Інший рух у полі виявлення та його зникнення під час зворотного відліку призведе до початку відліку часу з самого початку. Завдяки передовій технології цифрової обробки сигналу датчик DR-30M дозволяє реєструвати рух на відстані до 30 м (настінне кріплення) і в колі діаметром 20 м у випадку кріплення на стелю (монтажна висота 15 м). Датчик руху оснащений сутінковим реле, що запобігає ввімкненню освітлення вдень. Також налаштовується максимальна дальність виявлення і час включення освітлення.

Увага! Висока температура може негативно вплинути на чутливість пристрою. Крім того, занадто повільний або швидкий рух може знизити чутливість датчика. Тепло, що випромінюється джерелом світла, керованим датчиком руху, може призвести до випадкового самозапуску датчика. Тому датчик повинен бути встановлений на розумній відстані від джерела світла (мінімум 60÷100 см.) і таким чином, щоб джерело світла було поза зоною виявлення датчика.

Максимальна навантажувальна здатність контактів реле залежить від характеру навантаження і напруги живлення. При встановлені датчика зверніть увагу на приблизні значення навантажувальної здатності, представлені нижче:

Наведені вище дані є орієнтовними і багато в чому залежатимуть від конструкції конкретного навантаження (особливо це стосується світлодіодних ламп, енергозберігаючих ламп, електронних трансформаторів та імпульсних джерел живлення), частоти комутації та умов експлуатації.
Характеристики:
Напруга живлення 230 В AC
Максимальний струм навантаження 16 A
Колір корпусу білий
Підключення 1,5 мм² гвинтові клеми
Час вимикання 30 с÷20 хв. (±10 с)
Момент затягування 0,3 Нм
Тип виявлення інфрачервоне випромінювання
Розмір корпус: 90×82 мм, h: 48 мм; корпус з ручкою: 90×104 мм, h: 48 мм
Монтаж на площину
Діапазон робочих температур Від -10°С до +40°С
Ступінь захисту IP40
Гарантія 24 місяці
Виробник F&F
Країна виробник Польща
Детекція руху 0,6÷1,5 м/с
Ви дивились раніше