Світильник DRM-03, з мікрохвильовим датчиком руху
Опис:
Призначення: Плафон з вбудованим датчиком руху використовується для автоматичного, тимчасового включення освітлення у випадку появи особи чи іншого об'єкта в таких місцях, як коридори, внутрішні двори, під'їзні споруди, під'їзні шляхи, гаражі тощо.
Принцип дії:Датчик випромінює і отримує високочастотні електромагнітні хвилі 5,8 ГГц. Високочастотні хвилі проникають через розсіювач плафону і дозволяють виявити рух. Датчик виявляє зміни у відбитті хвиль через рух об'єкта в зоні реагування.
Після виявлення руху автоматично включається освітлення. З моменту включення, безперервний рух призводить до збільшення проміжку часу освітлення. Відсутність руху в зоні дії призводить до вимкнення освітлення через встановлений проміжок часу. При відновленні руху в зоні дії датчика освітлення ввімкнеться знову на встановлений проміжок часу та після того як цей час сплине освітлення буде автоматично вимкнено. Датчик руху оснащений сутінковим датчиком, який перешкоджає ввімкненню освітлення протягом дня та вмикає його лише після настання темноти. Час активації датчика може регулюватися користувачем за допомогою потенціометра.
Крім того, можна налаштувати площу зони дії в радіусі 3-10м (при h = 2,5м) та відрегулювати час активації приймача в діапазоні 5сек-12хв. Про ввімкнення освітлення сигналізує зелений світлодіод.
Схема підключення:

| Напруга живлення | |
| Напруга живлення | 230V AC |
| Діапазон температур | |
| Діапазон робочих температур | Від -25°С до +50°С |
| Характеристики | |
| Приєднання проводів | Затискачі гвинтові 1,5 мм^2 |
| Включення споживача | 5 с. до 12 хв. |
| Дальність променю | Регульована 2 до 10м |
| Затримка спрацювання | 1 с |
| Плафон | Скло молочне біле |
| Поріг спрацьовування | Регульований 2 до 2000Lx |
| Потужність випромінювання | < 10mW |
| Радіус дії | 360° |
| Тип лампочки | E27 max. 60W |
| Частота мікрохвильового випромінювання | 5,8 ГГц |
| Монтаж пристрою | Трьома шурупами до основи |
| Ступінь захисту | ІР 45 |
| Габаритні розміри | Ø285 h=110мм |


