Частотний перетворювач F&F FA-3X220
Модель:FA-3X220
Вхідна напруга 3 x 400 В
Вихідна напруга 3 x 400 В
Максимальна потужність 22 кВт
Інвертори – це електронні перетворювачі частоти. Вони призначені для плавного регулювання швидкості трифазних асинхронних двигунів.
Основні характеристики
- Конструкція інвертора, заснована на потужному 32-бітному DSP-процесорі, забезпечує швидке та ефективне виконання передових алгоритмів керування трифазними асинхронними двигунами.
- Може працювати в режимі керування швидкістю або крутним моментом.
- Керування двигуном базується на безсенсорному векторному керуванні та керуванні на основі вільно програмованих характеристик V/F.
- Автоматична компенсація ковзання та високий пусковий момент (до 180% при частоті 0,5 Гц).
- Режим ПЛК – інвертор може запрограмувати, виконати одночасно або циклічно до шістнадцяти кроків. Для кожного кроку можна визначити швидкість, час розгону та тривалість.
- Велика свобода програмування входів та виходів інвертора, як аналогових, так і цифрових.
| Характеристики: | |
| Напруга живлення | 3 x 400 В |
| Потужність вхідна | 47 A |
| Потужність вихідна | 45 A |
| Максимальна потужність двигуна | 22 kW |
| Довжина L | 435 mm |
| Ширина W | 225 mm |
| Висота H | 242 mm |
| Вихідна напруга | 3 x 400 В |
| Діапазон робочих температур | -10÷40°C |
| Гарантія | 24 місяці |
| Виробник | F&F |


