Частотний перетворювач F&F FA-3HS-040
Модель:FA-3HS-040
Однофазний інвертор.
Вхідна напруга 1 x 230 В
Вихідна напруга 3 x 230 В
Максимальна потужність 4,0 кВт
Інвертори є електронними перетворювачами частоти. Призначені для плавного регулювання швидкості трифазних асинхронних двигунів.
Основні характеристики- Конструкція інвертора, заснована на потужному 32-бітному DSP-процесорі, забезпечує швидке та ефективне виконання передових алгоритмів керування трифазними асинхронними двигунами.
- Може працювати в режимі керування швидкістю або крутним моментом.
- Керування двигуном базується на векторному керуванні (як бездатчиковому, так і з петлею зворотного зв'язку по швидкості) та керуванні на основі вільно програмованих характеристик V/F.
- Автоматична компенсація ковзання та високий пусковий момент (до 180% при 0,25 Гц).
- Багатофункціональна панель керування, підключена до інвертора через гаряче підключення, дозволяє одночасно зберігати до чотирьох наборів налаштувань параметрів та легко передавати налаштування з одного інвертора на інший.
- Режим ПЛК - дозволяє програмувати до семи кроків, що виконуються інвертором одноразово або циклічно. Для кожного кроку можна встановити потрібну швидкість, час розгону та тривалість.
- Широка гнучкість програмування входів та виходів інвертора, як аналогових, так і цифрових.
- Вбудований модуль зв'язку RS-485 з підтримкою протоколу Modbus RTU дозволяє підключатися до промислових мереж та дистанційно керувати, моніторити та налаштовувати роботу інвертора.
| Характеристики: | |
| Потужність вхідна | 10,5 A |
| Потужність вихідна | 9 A |
| Максимальна потужність двигуна | 4,0 кВт |
| Кількість цифрових входів | 5 |
| Кількість аналогових входів | 1 |
| Аналогові входи - струм | 1 |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| Аналогові виходи - струм | 1 |
| Аналогові виходи - напруга | 1 |
| Кількість релейних виходів | 1 |
| Кількість транзисторних виходів | 1 |
| Довжина L | 185 mm |
| Ширина W | 72 mm |
| Висота H | 134 mm |
| Аналогові входи - напруга | 1 |
| Інтерфейс зв'язку | RS-485 (MODBUS RTU) |
| Вихідна напруга | 3 x 400 В |
| Діапазон робочих температур | -10÷40°C |
| Гарантія | 24 місяці |
| Виробник | F&F |


