Частотний перетворювач F&F FA-1LX015
Модель:FA-1LX015
Однофазний інвертор.
Вхідна напруга: 1 x 230 В
Вихідна напруга: 3 x 230 В
Максимальна потужність: 1,5 кВт
Інвертори належать до сімейства електронних перетворювачів частоти. Вони призначені для плавного регулювання швидкості трифазних асинхронних двигунів.
Основні характеристики
- Конструкція інвертора, заснована на потужному 32-бітному DSP-процесорі, забезпечує швидке та ефективне виконання передових алгоритмів керування трифазними асинхронними двигунами.
- Може працювати в режимі керування швидкістю або крутним моментом.
- Керування двигуном базується на векторному керуванні (як бездатчиковому, так і з петлею зворотного зв'язку за швидкістю) та керуванні на основі вільно програмованих характеристик V/F.
- Автоматична компенсація ковзання та високий пусковий момент (до 180% при 0,25 Гц).
- Багатофункціональна панель керування, підключена до інвертора через гаряче підключення, дозволяє одночасно зберігати до чотирьох наборів налаштувань параметрів та легко переносити налаштування з одного інвертора на інший.
- Режим ПЛК - дозволяє програмувати до семи кроків, що виконуються інвертором одноразово або циклічно. Для кожного кроку можна вказати швидкість, час розгону та тривалість.
- Широка гнучкість програмування входів і виходів інвертора, як аналогових, так і цифрових.
- Вбудований модуль зв'язку RS-485 з підтримкою протоколу Modbus RTU дозволяє підключати інвертор до промислових мереж, а також дистанційно керувати, контролювати та налаштовувати його.
| Характеристики: | |
| Напруга живлення | 1 x 230 В |
| Потужність вхідна | 14,0 A |
| Потужність вихідна | 7 A |
| Максимальна потужність двигуна | 1,5 кВт |
| Кількість цифрових входів | 6 |
| Кількість аналогових входів | 2 |
| Аналогові входи - струм | 2 |
| Кількість аналогових виходів | 2 |
| Аналогові виходи - струм | 2 |
| Аналогові виходи - напруга | 2 |
| Кількість релейних виходів | 1 |
| Кількість транзисторних виходів | 2 |
| Довжина L | 185 mm |
| Ширина W | 120 mm |
| Висота H | 165 mm |
| Аналогові входи - напруга | 2 |
| Вхід керування | універсальний |
| Вихідна напруга | 3 x 230 В |
| Діапазон робочих температур | -10÷40°C |
| Гарантія | 24 місяці |
| Виробник | F&F |


