Частотний перетворювач F&F FA-1LS-007
Модель:FA-1LS-007
Мініатюрний інвертор для трифазних асинхронних двигунів.
Вхідна напруга: 1 x 230 В
Вихідна напруга: 3 x 230 В
Максимальна потужність: 0,7 кВт.
Інвертори – це електронні перетворювачі частоти. Вони призначені для плавного запуску, зупинки та регулювання швидкості трифазних асинхронних двигунів.
Ключові характеристики векторного інвертора FA-1LS-007:
- Мініатюрний розмір, легка вага та кріплення на DIN-рейку.
- Безсенсорне векторне керування двигуном.
- Керування за допомогою вільно програмованих характеристик V/F.
- Перевантажувальна здатність до 150% протягом однієї хвилини.
- Режим ПЛК дозволяє програмувати до 16 кроків, що виконуються інвертором, одноразово або циклічно: швидкість, час розгону та уповільнення, а також тривалість.
- Вбудований модуль зв'язку RS-485 підтримує протокол Modbus RTU. Він дозволяє підключати інвертор до промислових мереж та забезпечує дистанційне керування, моніторинг та налаштування роботи інвертора.
- Вбудований ПІД-контролер.
- Широка гнучкість програмування входів та виходів інвертора.
- Можливість обмеження доступу до налаштувань та їх захисту за допомогою PIN-коду.
| Характеристики: | |
| Напруга живлення | 1 x 230 В |
| Потужність вхідна | 8,2 A |
| Потужність вихідна | 4 A |
| Максимальна потужність двигуна | 0,7 кВт |
| Кількість цифрових входів | 5 |
| Кількість аналогових входів | 1 |
| Аналогові входи - струм | 1 |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| Аналогові виходи - струм | 1 |
| Аналогові виходи - напруга | 1 |
| Кількість релейних виходів | 1 |
| Кількість транзисторних виходів | 1 |
| Довжина L | 138 mm |
| Ширина W | 72 mm |
| Висота H | 123,5 mm |
| Інтерфейс зв'язку | RS-485 (MODBUS RTU) |
| Вихідна напруга | 3 x 230 В |
| Діапазон робочих температур | -10÷40°C |
| Гарантія | 24 місяці |
| Виробник | F&F |


