AVR-01-S контролер АВР для вводу резервного живлення

Модель:AVR-01-S
  • AVR-01-S контролер АВР для вводу резервного живлення
  • Ціна з ПДВ: 4 986.12 грн.
  • Ціна без ПДВ: 4 155.10 грн.


Призначення: пристрій управління резервним живленням AVR-01-S призначений для автоматичного перемикання навантаження з основного вводу на резервний і назад при виході напруги за встановлені межі, обрив фази (фаз), асиметрії, порушенні чергування фаз.

Дія: пристрій управління AVR-01-S контролює напругу на двох вводах трифазної мережі змінного струму. Якщо напруга в межах норми, навантаження 1 підключається до вводу 1, навантаження 2 підключається до вводу 2 за допомогою зовнішнього комутаційного пристрою (контактора, автоматичного вимикача з моторним приводом і т.п.), яким управляє виконавче реле AVR-01-S. При аварії одного з вводів навантаження підключається до другого секційним вимикачем. При відновленні живлення на вводі навантаження перемикається на нього. Живлення AVR-01-S здійснюється від контрольованих вводів.

Додаткова інформація:

Монтаж:

- відключити живлення

- встановити AVR-01-S на DIN-рейці, підключити у відповідності зі схемою підключення.

- встановити, воротки на лицьовій панелі, необхідні значення часу перемикання і часу повторного включення обох вводів живлення.

- включити живлення, загориться індикація (A, B, C) обох вводів, включаться реле К1 і К2, загоряться відповідні їм світлодіоди.

- для перевірки роботи, відключити одну з фаз вводу 1, повинно відключитися реле К1 (згасне світлодіод К1), і через встановлений час включиться реле К3 (загориться світлодіод К3).

- відновити відключену фазу, повинно відключитися реле К3 (згасне світлодіод К3) і через встановлений час включиться реле К1 (загориться світлодіод К1).

- для перевірки аварійного відключення вводів по черзі замикати вимикачі S1-S3, будуть відбуватися відключення/включення реле К1-К3.

Функціональні особливості:

1. Контроль чергування фаз.

2. Формування напруги оперативного харчування.

3. Контроль асиметрії.

4. Управління контакторами і моторними приводами.

5. Контроль положення контакторів (моторних приводів).

6. Наявність входів аварійного відключення навантаження.


Характеристики:
Напруга живлення 85-264В
Контакти 4х1Р (перекмикаючих)
Автоматичний запуск генератора НІ
Тип 4-х провідна (3х400В + N)
Час вимикання Для нижнього порога 5 с Для верхнього порогу 0,3 с
Асиметрія напруги 60В
Кількість контрольованих вводів 2
Максимальний струм котушки контактора 3A
Діапазон робочих температур Від -25 до +50 С
Ступінь захисту IP20
Ви дивились раніше