ZI-22 Блок живлення імпульсний 12В 2,5A
Модель:ZI-22
Імпульсний блок живлення. Вихідна напруга 12 В. Потужність 30 Вт.
Імпульсний блок живлення служить для живлення електричних і електронних пристроїв, що вимагають стабільної, фільтрованої напруги живлення, незалежним від змін напруги мережі.
| Характеристики: | |
| Напруга живлення | 100÷264 В АС |
| Максимальний струм навантаження | 2,5 А |
| Тип | імпульсний блок живлення |
| Підключення | клеми гвинтові 4,0 мм2 |
| Напруга на виході | 12 В |
| Момент затягування | 0,5 Нм |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Обмеження по струму | 110% вихідної напруги |
| Мінімальна навантаження | 0% |
| Частота комутації | 70 Кгц |
| Вага, кг | 0,190 |
| Розмір | 3 модулі (52,5 мм) |
| Монтаж | на din-рейці 35 мм |
| Діапазон робочих температур | -10÷40°C |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Виробник | F&F |
| Країна виробник | Польща |


