Реле керування ролетами F&F STR-422-24V, 24V AC/DC, однокнопочне

Модель:STR-422-24V
  • Реле керування ролетами F&F STR-422-24V, 24V AC/DC, однокнопочне
  • Реле керування ролетами F&F STR-422-24V, 24V AC/DC, однокнопочне
  • Реле керування ролетами F&F STR-422-24V, 24V AC/DC, однокнопочне
  • Ціна з ПДВ: 925.00 грн.
  • Ціна без ПДВ: 770.83 грн.

Однокнопочне керування, живлення 24 В AC/DC, монтаж на DIN-рейку.

Реле керування ролетами STR призначене для керування жалюзі (вгору-вниз) або іншими об'єктами (наприклад, воротами), що приводяться в рух однофазним електродвигуном змінного струму, за допомогою імпульсних вимикачів (наприклад, однопозиційних).

Реле може працювати як окремий пристрій (призначене для відкриття/закриття однієї рулонної штори), а також можна об'єднувати реле в групи, які забезпечують централізоване управління багатьма жалюзі.

Принцип дії:

Про подачу живлення реле керування ролетами сигналізує зелений світлодіод U. Двигун жалюзі включається шляхом короткочасної подачі напруги (L або N) до одного з входів керування. Двигун включається на час, попередньо запрограмований користувачем, що дозволяє повністю піднімати або опускати ролету. Робота двигуна і напрямок руху ролети сигналізуються відповідним червоним світлодіодним індикатором вгору або вниз. Можна зупинити активовану роллету на рівні, обраному користувачем (неповне відкриття або закриття ролети).

Керуючі входи реле

Локальне керування - кнопка, підключена до клеми 7, керування однією ролетою.

вгору (відкрити) / вниз (закрити)

Натискання локальної кнопки приводить в рух ролету в напрямку, протилежному останньому (після підключення реле STR до джерела живлення перший рух закриває ролету). Якщо шторка вже знаходиться в русі, натискання кнопки локального керування зупинить ролету. Повторне натискання локальної кнопки призводить до руху ролети в протилежному напрямку.

Центральне керування - загальна для багатьох реле (мінімум два) група кнопок, підключених до клем 4 і 6, що керує всіма жалюзі, які перебувають в центральній системі керування.

- всі вгору;

- всі вниз.

Натискання центральної кнопки керування активує жалюзі для руху в заданому напрямку. Якщо один з ролет вже рухається в тому ж напрямку, він продовжить рух. Якщо він рухається в протилежному напрямку, то ролети спочатку зупиняються, а потім включаються в напрямку, заданому командою, поданою на центральний вхід.


Увага!

Центральне керування дозволяє активувати ролети тільки для руху в обраному напрямку. Шторка зупиниться тільки після закінчення запрограмованого часу або після натискання будь-якого вимикача локального керування.


  

Характеристики:
Керуючий сигнал L або N
Напруга живлення 24 В AC/DC
Виконавчий елемент реле
Максимальний струм навантаження 1,5 А
Споживана потужність 1 Вт
Тип двигуна - 230 В AC
Підключення затискачі гвинтові 2,5 мм2
Центральне керування двокнопочне
Максимальний струм імпульсу керування 1 мА
Момент затягування 0,4 Нм
Час включення програмований 0 с ÷ 10 хвилин.
Локальне керування однокнопочне
Розмір 1 модуль (18 мм)
Монтаж на din-рейці 35 мм
Діапазон робочих температур -25 ÷ 50 °C
Ступінь захисту IP20
Гарантія 24 місяці
Виробник F&F
Ви дивились раніше