Реле керування ролетами F&F STR-2, 230V AC, однокнопочне

Модель:STR-2
  • Реле керування ролетами F&F STR-2, 230V AC, однокнопочне
  • Реле керування ролетами F&F STR-2, 230V AC, однокнопочне
  • Реле керування ролетами F&F STR-2, 230V AC, однокнопочне
  • Ціна з ПДВ: 891.33 грн.
  • Ціна без ПДВ: 742.78 грн.

Однокнопочне керування, живлення 230 В AC, монтаж на в монтажну коробку.

Реле керування ролетами STR призначене для керування жалюзі (вгору-вниз) або іншими об'єктами (наприклад, воротами), що приводяться в рух однофазним електродвигуном змінного струму, за допомогою імпульсних вимикачів (наприклад, однопозиційних).

Реле може працювати як окремий пристрій (призначене для відкриття/закриття однієї рулонної штори), а також можна об'єднувати реле в групи, які забезпечують централізоване управління багатьма жалюзі.

Принцип дії:

Про подачу живлення реле керування ролетами сигналізує зелений світлодіод U. Двигун жалюзі включається шляхом короткочасної подачі напруги (L або N) до одного з входів керування. Двигун включається на час, попередньо запрограмований користувачем, що дозволяє повністю піднімати або опускати ролету. Робота двигуна і напрямок руху ролети сигналізуються відповідним червоним світлодіодним індикатором вгору або вниз. Можна зупинити активовану роллету на рівні, обраному користувачем (неповне відкриття або закриття ролети).

Керуючі входи реле

Локальне керування - кнопка, підключена до клеми 7, керування однією ролетою.

вгору (відкрити) / вниз (закрити)

Натискання локальної кнопки приводить в рух ролету в напрямку, протилежному останньому (після підключення реле STR до джерела живлення перший рух закриває ролету). Якщо шторка вже знаходиться в русі, натискання кнопки локального керування зупинить ролету. Повторне натискання локальної кнопки призводить до руху ролети в протилежному напрямку.

Центральне керування - загальна для багатьох реле (мінімум два) група кнопок, підключених до клем 4 і 6, що керує всіма жалюзі, які перебувають в центральній системі керування.

- всі вгору;

- всі вниз.

Натискання центральної кнопки керування активує жалюзі для руху в заданому напрямку. Якщо один з ролет вже рухається в тому ж напрямку, він продовжить рух. Якщо він рухається в протилежному напрямку, то ролети спочатку зупиняються, а потім включаються в напрямку, заданому командою, поданою на центральний вхід.


Увага!

Центральне керування дозволяє активувати ролети тільки для руху в обраному напрямку. Шторка зупиниться тільки після закінчення запрограмованого часу або після натискання будь-якого вимикача локального керування.


 

Напруга живлення - 230 В AC
Тип двигуна - 230 В AC
Центральне керування - двокнопочне
Локальне керування - однокнопочне
Керуючий сигнал - L або N
Максимальний струм імпульсу управління - 1 мА
Максимальний струм навантаження - AC-3 1,5 А
Час включення - програмований - 0 с ÷ 10 хвилин.
Виконавчий елемент - реле
Підключення сигналу - 4×DY 1 мм2, l:10 см
Роз'єм живлення - 4×DY 1,5мм2, l:10 см
Споживана потужність - 1 Вт
Робоча температура - -25 ÷ 50 °C
Розміри - Ø55 мм, h: 13 мм
Монтаж - в коробку прихованого монтажу Ø60
Ступінь захисту - IP20
Ви дивились раніше