Реле рівня рідини F&F PZ-828RC-B (однорівневе)

Модель:PZ-828RC-B
  • Реле рівня рідини F&F PZ-828RC-B (однорівневе)
  • Реле рівня рідини F&F PZ-828RC-B (однорівневе)
  • Реле рівня рідини F&F PZ-828RC-B (однорівневе)
  • Ціна з ПДВ: 1 192.14 грн.
  • Ціна без ПДВ: 993.45 грн.

B - Ціна вказана за комплект без зонду

Призначення: реле PZ-828RC-B призначене для виявлення присутності рідин, які проводять електричний струм на рівні висоти вмонтованих датчиків вологості.

Дія: коли детектор датчика вологості сухий, контакт вихідного реле пристрою знаходиться в позиції 7-4. У випадку заливання детектора рідиною (замикаються електроди), контакт вихідного реле пристрою переключається в позицію 7-8. Коли рівень рідини впаде нижче висоти детектора, контакт вихідного реле пристрою повертається в позицію 7-4. Реле PZ-828RC-B  має додатково регулятор чутливості на провідність рідини.

Зауваження: Для контролю рівня рідини в кількох точках до вихідних контактів 5-6 можна під’єднати до 10 датчиків вологості – послідовно або паралельно. При послідовному під’єднанні для спрацювання пристрою рідина повинна замкнути електроди у всіх під’єднаних датчиках вологості. При цьому зменшується чутливість датчиків. При паралельному під’єднанні для спрацювання пристрою достатньо присутності рідини на електродах хоча б одного з датчиків. Провід датчика рідини можна продовжити до 100 м.


Характеристики:
Напруга живлення 220 В
Максимальний струм навантаження 16 А
Контакти 1 перемикаючий
Споживана потужність 1,1 Вт
Напруга на контактах датчика Менше 6 В
Розмір 2 модулі типу S (35 мм)
Монтаж на DIN-рейку 35 мм
Діапазон робочих температур Від -25°С до +50°С
Гарантія 24 місяці
Виробник F&F
Країна виробник Польща
Ви дивились раніше