Електромагнітне реле PK-4PZ-12V
Модель:PK-4PZ-12V
Призначення: для гальванічної розв`язки між силовими колами та колами керування електропристроями. Виконані в корпусі шириною в один модуль типу S для безпосереднього монтажу на DIN-рейці 35 мм.
Дія: подання напруги живлення на обмотку електромагніта реле спричинить перемикання контактів реле. Стан контактів реле сигналізується засвіченням зеленого світлодіоду. В момент пропадання напруги живлення контакти реле повернуться до попереднього (вільного) стану.


| Характеристики: | |
| Напруга живлення | 12 В AC/DC |
| Максимальний струм навантаження | 2х8 A |
| Конфігурація контактів | 2xNO/NC + 2×NO |
| Підключення | затискачі гвинтові 2,5 мм2 |
| Максимальний споживаний струм | 25 мА |
| Розмір | 1 модуль (18 мм) |
| Монтаж | на din-рейці 35 мм |
| Діапазон робочих температур | -25÷50 °C |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Виробник | F&F |


